SENIOREN - SB - Beloften

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
MEESEN Emerson

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
maandag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 6+7

Trainingsdag 2 :
donderdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 2
Kleedkamer 6+7

Competitie :
Reserven Oost-Vlaanderen
Reeks ORGD

Thuiswedstrijd :
vrijdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER (SB)

COMPETITIEWEDSTRIJD

vrijdag 08/03/2024
om 20:00 uur

FC Rooigem

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


BONHEURE Arno
BONHEURE Enzo
BRAECKMAN Kobe
DE POTTER Mathias
DE POTTER Thomas
DEKENS Thibo
VAN DE VELDE Matthias
VAN DEN BOSSCHE Jarne
VAN DEN BOSSCHE Jelle
VAN LAERE Bram
VAN NIEUWENHUYSE Bas
VAN STEENBERGE Seppe
VANDEMOORTELE Tuur

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


231F.C.E. MEETJESLAND
WebsiteLocatie
662K.F.C. EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4655K.F.A.C. WAARSCHOOT
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
5641K.V.V. ZOMERGEM
WebsiteLocatie
6946F.C. KAPRIJKE-BENTILLE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8736V.V. SPARTA URSEL
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
Locatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 04-03-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


vr 01/09/202320:00SKV OOSTAKKERFCE MEETJESLAND BReeks ORGDAMC
vr 08/09/202320:00KSCE MARIAKERKE SKV OOSTAKKERReeks ORGD4 - 2
vr 15/09/202320:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT Reeks ORGD4 - 1
vr 22/09/202319:30KFC EVERGEM CENTER SKV OOSTAKKERReeks ORGD1 - 2
vr 29/09/202320:00SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE BReeks ORGDAMC
vr 06/10/202320:00KFAC WAARSCHOOT BSKV OOSTAKKERReeks ORGD1 - 1
vr 13/10/202319:30SK VINDERHOUTE ASKV OOSTAKKERReeks ORGD1 - 5
vr 20/10/202320:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks ORGD4 - 2
vr 27/10/202320:00FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks ORGD1 - 4
vr 03/11/202320:00SKV OOSTAKKERVV SP URSEL AReeks ORGD2 - 5
do 09/11/202319:30KFCE BELZELE EVERGEM ASKV OOSTAKKERReeks ORGD1 - 3
vr 17/11/202320:00SKV OOSTAKKERFC KAPRIJKE-BENTILLE BReeks ORGD1 - 2
vr 24/11/202320:00KVV ZOMERGEM ASKV OOSTAKKERReeks ORGDAMC
za 02/12/202313:30FCE MEETJESLAND BSKV OOSTAKKERReeks ORGDAMC
vr 12/01/202420:00SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE Reeks ORGD2 - 1
vr 19/01/202420:00ST MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks ORGDPP
vr 26/01/202420:00SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER Reeks ORGD6 - 0
vr 02/02/202420:00FCSJ SLEIDINGE BSKV OOSTAKKERReeks ORGDAMC
vr 23/02/202420:00SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE AReeks ORGD2 - 2
vr 01/03/202420:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks ORGD4 - 2
ma 04/03/202420:00SKV OOSTAKKERKFAC WAARSCHOOT BReeks ORGD
vr 08/03/202420:00SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks ORGD
za 16/03/202415:00VV SP URSEL ASKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 22/03/202420:00SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM AReeks ORGD
za 06/04/202415:00FC KAPRIJKE-BENTILLE BSKV OOSTAKKERReeks ORGD
vr 12/04/202420:00SKV OOSTAKKERKVV ZOMERGEM AReeks ORGDAMC
Gepubliceerd op 04-03-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC