SENIOREN - SB - Beloften

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
DEBOEVERE Kjell

Afgevaardigde :
DE LENTDECKER Diederik

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 2
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
donderdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 2AB
Kleedkamer 2

Competitie :
Reserven F Oost-Vlaanderen
Reeks ORGF

Thuiswedstrijd :
vrijdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER (SB)

COMPETITIEWEDSTRIJD

vrijdag 30/09/2022
om 20:00 uur

SV Zaffelare A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


BONHEURE Arno
BONHEURE Enzo
DE CATELLE Jonathan
DE LENTDECKER Jochen
DE POTTER Mathias
DE POTTER Thomas
DE SCHRYVER Gilles
MAYANDA Mbangu Chris
SCHALENBOURG Brecht
SCHALENBOURG Jeroen
VAN DE REVIERE Robin
VAN DE VELDE Matthias
VAN DEN BOSSCHE Jelle
VAN KERKHOVE Miel
VAN LAERE Bram
VERSPEELT Jonas

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4022KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB.
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7330F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
7452S.K. WICHELEN
Locatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8263F.C. SMETLEDE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 25-09-2022

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


za 03/09/202214:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks ORGF3 - 8
vr 09/09/202220:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE Reeks ORGF4 - 0
vr 16/09/202220:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE AReeks ORGF1 - 1
za 24/09/202215:00SK LOCHRISTI ASKV OOSTAKKERReeks ORGFAMC
vr 30/09/202220:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE AReeks ORGF
vr 07/10/202219:30SK WICHELEN ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 14/10/202220:00SKV OOSTAKKERKFC EKSAARDE AReeks ORGF
za 22/10/202215:30FC SMETLEDE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 28/10/202219:30SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE AReeks ORGF
vr 04/11/202220:15KESA BOTTELARE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 11/11/202219:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP AReeks ORGF
vr 18/11/202220:00KVVE MASSEMEN ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 25/11/202219:30SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN Reeks ORGF
za 03/12/202214:00KVVS SERSK-SCHELLEBELLE BSKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 09/12/202219:30SKV OOSTAKKERFCT MELLE AReeks ORGF
vr 16/12/202219:30SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks ORGF
vr 13/01/202319:00KVC MELLE SKV OOSTAKKERReeks ORGF
za 21/01/202314:30SK WACHTEBEKE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 27/01/202319:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI AReeks ORGFAMC
vr 03/02/202320:00SV ZAFFELARE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 10/02/202320:00SKV OOSTAKKERSK WICHELEN AReeks ORGF
za 25/02/202315:00KFC EKSAARDE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 03/03/202320:00SKV OOSTAKKERFC SMETLEDE AReeks ORGF
vr 10/03/202320:00FCSKV OVERMERE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 17/03/202320:00SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE AReeks ORGF
za 25/03/202315:00KFC HEUSDEN SP ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 31/03/202320:00SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN AReeks ORGF
za 15/04/202315:00KFCHO KALKEN SKV OOSTAKKERReeks ORGF
vr 21/04/202320:00SKV OOSTAKKERKVVS SERSK-SCHELLEBELLE BReeks ORGF
za 29/04/202315:00FCT MELLE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF
Gepubliceerd op 25-09-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC