JEUGD - U10B - Preminiemen

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
STEYAERT Ulrik
STOCKMAN Rob

Afgevaardigde :
VAN MELCKEBEKE Koen

Trainingsdag 1 :
woensdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 17:30 - 19:00 uur
Terrein 2C
Kleedkamer

Competitie :
U10 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G10Z (niveau: 1)
Reeks 2: 2G10AA (niveau: 1)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SV ZAFFELARE

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 11/02/2023
om 09:30 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


AKBULUT Mehmet Said
BERTE Jobe
BRAECKMAN Jenne
BRUNEEL DE MARTELAERE Chiel
CARCHON Andreas
COUSSEMENT Reus
GERREGAT Elias
GHEYSENS Jeremy
OZ Mina
STEYAERT Lubbe
STOCKMAN Basile
VAN MELCKEBEKE Jeroom
VANFLETEREN Mats

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


662K.F.C. EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 05-02-2023

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


za 03/09/202209:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G10Z
za 10/09/202211:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks G10Z
za 17/09/202211:00FC ASSENEDE SKV OOSTAKKERReeks G10Z
za 24/09/202209:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks G10Z
za 01/10/202209:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G10Z
za 08/10/202209:00SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR BReeks G10Z
za 15/10/202211:30KVV ZELZATE BSKV OOSTAKKERReeks G10Z
za 22/10/202211:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G10Z
za 29/10/202209:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks G10Z
za 05/11/202209:00SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE Reeks G10Z
zo 13/11/202209:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks G10Z
za 19/11/202209:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G10Z
za 26/11/202210:00SKL DOORSLAAR BSKV OOSTAKKERReeks G10Z
za 03/12/202209:00SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE BReeks G10Z
za 14/01/202309:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks 2G10AA
za 21/01/202310:45JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 28/01/202309:30KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 04/02/202309:00SKV OOSTAKKERFC DAKNAM MReeks 2G10AA
za 11/02/202309:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 25/02/202309:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks 2G10AA
za 04/03/202312:00KVV ZELZATE BSKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 11/03/202314:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 18/03/202309:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G10AA
za 25/03/202309:00SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks 2G10AA
za 01/04/202309:30FC DAKNAM MSKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 15/04/202309:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks 2G10AA
za 22/04/202311:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 29/04/202309:00SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE BReeks 2G10AA
Gepubliceerd op 05-02-2023
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC