JEUGD - U10B - Preminiemen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
ALCI Harun
CLAEYS Milo
ONDER Nevzat

Afgevaardigde :
ALCI Harun

Trainingsdag 1 :
woensdag van 17:00 - 18:30 uur
Terrein 1A

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 18:00 - 19:00 uur
Terrein 2B

Competitie :
U10 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G10AC (niveau: 1)
Reeks 2: 2G10AA (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

KFC ST-KRUIS-W

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 09/03/2024
om 10:30 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


AGUSTIN DULLAERS Leon Mateo
ALCI Enes
ARZOGLU Ediz
BIELEN Jannes
DE BOECK Maarten
DE WULF Joppe
DENEIJS Nox
GHEYSENS Vincent
HANSSEN Sten
LAMMENS Siebe
MAES Mauro
MAJEWSKI Aleksander
METWALY Mohamed
QUDAIH Kenan
VANDE VELDE Lucas
ÜNAL Mikail

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


662K.F.C. EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2990K.F.C. MOERBEKE
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7210K.F.C. ST.-KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9264SPORTKRING SINT-NIKLAAS
WebsiteLocatie
9793FC DRACUNA GENT
Locatie
Gepubliceerd op 04-03-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202313:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks G10AC
za 09/09/202309:15SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks G10AC
za 16/09/202309:15SKV OOSTAKKERSPORTKRING SINT-NIKLAAS BReeks G10AC
za 23/09/202309:30FC DAKNAM MSKV OOSTAKKERReeks G10AC
za 30/09/202309:15SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE Reeks G10AC
za 07/10/202310:00SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks G10AC
za 14/10/202309:15SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G10AC
za 21/10/202309:15SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks G10AC
za 28/10/202311:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks G10AC
za 04/11/202310:00SPORTKRING SINT-NIKLAAS BSKV OOSTAKKERReeks G10AC
za 18/11/202311:00KFC MOERBEKE SKV OOSTAKKERReeks G10AC
za 25/11/202309:15SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks G10AC
za 02/12/202309:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G10AC
wo 06/12/202318:00SKV OOSTAKKERFC DAKNAM MReeks G10AC
za 13/01/202409:15SKV OOSTAKKERKFC ST-KRUIS-W Reeks 2G10AA
za 20/01/202414:00EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks 2G10AAPP
za 27/01/202409:30KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 03/02/202409:15SKV OOSTAKKERFC DRACUNA GENT Reeks 2G10AA
za 17/02/202410:00KFCE BELZELE EVERGEM BSKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 24/02/202409:15SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE Reeks 2G10AA
za 02/03/202412:00KVV ZELZATE CSKV OOSTAKKERReeks 2G10AAPP
za 09/03/202410:30KFC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 16/03/202409:15SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks 2G10AA
za 23/03/202409:15SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks 2G10AA
zo 07/04/202411:00FC DRACUNA GENT SKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 13/04/202409:15SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM BReeks 2G10AA
za 20/04/202409:00FC ASSENEDE SKV OOSTAKKERReeks 2G10AA
za 27/04/202409:15SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE CReeks 2G10AA
Gepubliceerd op 04-03-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC