TORNOOIDEELNAMES SEIZOEN 2023-2024

Overzicht van SKVO deelnames aan jeugdtornooien


In onderstaande tabel kan je zien aan welke tornooien SKV Oostakker deelneemt met zijn jeugdploegen. Van zodra een inschrijving door onze gerechtigde correspondent aan de organiserende club wordt bezorgd en nadien tevens ook bevestigd is door de organisatie, wordt deze in dit overzicht gepubliceerd.

Uitnodigingen voor jullie eigen tornooi of aanvragen voor oefenwedstrijden kan je steeds doorsturen naar info@skvo.be.

Klik op het icoon om de Google routebeschrijving naar het tornooi te openen.

PeriodeTornooiRouteSKVO deelname door
08/06/2024Vadis Odjidja Cup
Locatie: Dracenastraat 8, 9000 Gent
U11B
25/05/2024Jeugdtornooi - K.V.V. ST-DENIJS SPORT (2533)
Locatie: Kleinkouterken 13, 9051 Sint-Denijs-Westrem
U13A
19/05/2024Jeugdtornooi - JAGO SINT-AMANDSBERG (9636)
Locatie: Alfons Braeckmanlaan 2, 9040 Sint-Amansberg
U10A
19/05/2024Jeugdtornooi - KSC DIKKELVENNE (7074)
Locatie: Lusbekestraat 12, Oosterzele
U11A
19/05/2024Jeugdtornooi - JAGO SINT-AMANDSBERG (9636)
Locatie: Alfons Braeckmanlaan 2, 9040 Sint-Amansberg
U9B
18/05/2024Jeugdtornooi - JAGO SINT-AMANDSBERG (9636)
Locatie: Alfons Braeckmanlaan 2, 9040 Sint-Amansberg
U7A
18/05/2024Jeugdtornooi - KSC DIKKELVENNE (7074)
Locatie: Lusbekestraat 12, Oosterzele
U9A
12/05/2024Jeugdtornooi - V.S.V. GENT (9079)
Locatie: Boer Janssensstraat 15, 9050 Gentbrugge
U17B
11/05/2024Jeugdtornooi - K.V.V. ST-DENIJS SPORT (2533)
Locatie: Kleinkouterken 13, 9051 Sint-Denijs-Westrem
U11A
11/05/2024Jeugdtornooi - S.K. VLIERZELE (7464)
Locatie: Zavelstraat 12 A 9520 Vlierzele
U11B
11/05/2024Jeugdtornooi - V.S.V. GENT (9079)
Locatie: Boer Janssensstraat 15, 9050 Gentbrugge
U13A
11/05/2024Jeugdtornooi - V.S.V. GENT (9079)
Locatie: Boer Janssensstraat 15, 9050 Gentbrugge
U7B
01/05/2024Jeugdtornooi - R.F.C. WETTEREN (95)
Locatie: Massemsesteenweg 56A, 9230 Wetteren
U7A
01/05/2024Jeugdtornooi - K.V. CERCLE MELLE (3032)
Locatie: Wezenstraat 42, 9090 Melle
U7B
01/04/2024Jeugdtornooi - F.C. DESTELBERGEN (5358)
Locatie: Bergenmeersstraat 1, 9070 Destelbergen
U13A
01/04/2024Jeugdtornooi - S.K. WACHTEBEKE (7514)
Locatie: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
U13B
30/03/2024Jeugdtornooi - F.C. DESTELBERGEN (5358)
Locatie: Bergenmeersstraat 1, 9070 Destelbergen
U15A
30/03/2024Jeugdtornooi - K.V.V.E. MASSEMEN (6891)
Locatie: Kapellekouter 9, 9230 Massemen
U7A
30/03/2024Jeugdtornooi - S.V. ZAFFELARE (7326)
Locatie: Persijzerstraat 35A, 9080 Zaffelare
U9B
28/12/2023INDOOR Jeugdtornooi - KVV LAARNE-KALKEN (4949)
Locatie: Leeweg 25, 9270 Laarne
U17B
26/12/2023Jeugdtornooi - K.F.C. EVERGEM-CENTER (662) - INDOOR
Locatie: SPORTHAL EVERGEM, Kapellestraat 75, 9940 Evergem
U10B
26/12/2023Jeugdtornooi - K.F.C. EVERGEM-CENTER (662) - INDOOR
Locatie: SPORTHAL EVERGEM, Kapellestraat 75, 9940 Evergem
U7A
01/11/2023Jeugdtornooi - FC TENSTAR MELLE (7206)
Locatie: Varingstraat 1E, 9090 Melle
U10A
01/11/2023Jeugdtornooi - S.V. WONDELGEM (9658)
Locatie: Botestraat 98/C, 9032 Wondelgem
U13A
20/08/2023Jeugdtornooi - FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE (8523)
Locatie: Zevestraat 3, 9080 Beervelde
U7B
19/08/2023Jeugdtornooi - FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE (8523)
Locatie: Zevestraat 3, 9080 Beervelde
U13A
19/08/2023Jeugdtornooi - K.F.C. ST.-KRUIS-WINKEL (7210)
Locatie: Barkstraat 13, 9042 Sint-Kruis-Winkel
U15A
15/08/2023Jeugdtornooi - FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE (8523)
Locatie: Zevestraat 3, 9080 Beervelde
U15B

(Onder voorbehoud van eventuele wijzigingen)