JEUGD - U9B - Duiveltjes

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
DECUYPER Pieter

Afgevaardigde :
LAUWERS Pieterjan

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 18:00 - 19:00 uur
Terrein 2C

Competitie :
U9 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G9AD (niveau: 1)
Reeks 2: 2G9AK (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 09/03/2024
om 10:00 uur

FC ASSENEDE B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


AKBULUT Eymen
AVANESYAN Alex
DE MULDER Gilles
DE WIT Seppe
DECUYPER René
IMANDT Leon
LAUWERS Seppe
TAELMAN VERLINDEN Jacob
TRIPP Joolz
VAN DEN BOSSCHE Jary
VERHELST Hannah

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
2990K.F.C. MOERBEKE
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
4816V.C. ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
5842F.C. ST-MARTENS-LATEM
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 04-03-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202310:00SKV OOSTAKKERFCSM LATEM CReeks G9AD
za 09/09/202310:45KVC MELLE CSKV OOSTAKKERReeks G9AD
za 16/09/202309:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G9AD
za 23/09/202310:00SKV OOSTAKKERVC ZWIJNAARDE Reeks G9AD
za 30/09/202311:15KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks G9AD
za 07/10/202310:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE AReeks G9AD
zo 15/10/202311:00KVV ST-DENIJS SP CSKV OOSTAKKERReeks G9AD
za 21/10/202310:00FCSM LATEM CSKV OOSTAKKERReeks G9AD
za 28/10/202310:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE CReeks G9AD
za 04/11/202310:00SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks G9AD
za 11/11/202309:30VC ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G9AD
za 18/11/202310:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks G9AD
za 25/11/202310:00FCT MELLE ASKV OOSTAKKERReeks G9AD
za 02/12/202310:00SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP CReeks G9AD
za 13/01/202409:00FC ASSENEDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9AK
za 20/01/202410:00SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks 2G9AKPP
za 27/01/202410:00SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE CReeks 2G9AK
za 03/02/202413:30FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G9AK
za 17/02/202410:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE AReeks 2G9AK
za 24/02/202409:30KFC MOERBEKE SKV OOSTAKKERReeks 2G9AK
za 02/03/202410:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks 2G9AK
za 09/03/202410:00SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE BReeks 2G9AK
za 16/03/202413:00SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks 2G9AK
zo 24/03/202410:00KVV ZELZATE CSKV OOSTAKKERReeks 2G9AK
za 06/04/202410:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks 2G9AK
za 13/04/202409:30SK WACHTEBEKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G9AK
za 20/04/202410:00SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE Reeks 2G9AK
za 27/04/202411:30SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9AK
Gepubliceerd op 04-03-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC