KVV ZELZATE C
COMPETITIEWEDSTRIJD zondag 24/03/2024
om 10:00 uur
SKV OOSTAKKER B
AKBULUT Eymen |
AVANESYAN Alex |
DE MULDER Gilles |
DE WIT Seppe |
DECUYPER René |
IMANDT Leon |
LAUWERS Seppe |
TAELMAN VERLINDEN Jacob |
TRIPP Joolz |
VAN DEN BOSSCHE Jary |
VERHELST Hannah |
2173 | K.F.C. HEUSDEN SPORT | Website | Locatie | |
2533 | K.V.V. ST-DENIJS SPORT | Website | Locatie | |
2990 | K.F.C. MOERBEKE | Website | Locatie | |
3032 | K.V. CERCLE MELLE | Website | Locatie | |
4165 | K.V.V. ZELZATE | Website | Locatie | |
4744 | F.C. ASSENEDE | Website | Locatie | |
4816 | V.C. ZWIJNAARDE | Website | Locatie | |
5842 | F.C. ST-MARTENS-LATEM | Website | Locatie | |
7187 | S.K. LOKEREN DOORSLAAR | Website | Locatie | |
7206 | FC TENSTAR MELLE | Website | Locatie | |
7326 | S.V. ZAFFELARE | Website | Locatie | |
7514 | S.K. WACHTEBEKE | Website | Locatie | |
8523 | FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE | Website | Locatie | |
9074 | K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE | Website | Locatie | |
Gepubliceerd op 19-03-2024 |
za 02/09/2023 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | FCSM LATEM C | Reeks G9AD | |
za 09/09/2023 | 10:45 | KVC MELLE C | SKV OOSTAKKER | Reeks G9AD | |
za 16/09/2023 | 09:30 | KVVHT ZWIJNAARDE | SKV OOSTAKKER | Reeks G9AD | |
za 23/09/2023 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | VC ZWIJNAARDE | Reeks G9AD | |
za 30/09/2023 | 11:15 | KFC HEUSDEN SP B | SKV OOSTAKKER | Reeks G9AD | |
za 07/10/2023 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | FCT MELLE A | Reeks G9AD | |
zo 15/10/2023 | 11:00 | KVV ST-DENIJS SP C | SKV OOSTAKKER | Reeks G9AD | |
za 21/10/2023 | 10:00 | FCSM LATEM C | SKV OOSTAKKER | Reeks G9AD | |
za 28/10/2023 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | KVC MELLE C | Reeks G9AD | |
za 04/11/2023 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | KVVHT ZWIJNAARDE | Reeks G9AD | |
za 11/11/2023 | 09:30 | VC ZWIJNAARDE | SKV OOSTAKKER | Reeks G9AD | |
za 18/11/2023 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | KFC HEUSDEN SP B | Reeks G9AD | |
za 25/11/2023 | 10:00 | FCT MELLE A | SKV OOSTAKKER | Reeks G9AD | |
za 02/12/2023 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | KVV ST-DENIJS SP C | Reeks G9AD | |
za 13/01/2024 | 09:00 | FC ASSENEDE B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G9AK | |
za 20/01/2024 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | SKL DOORSLAAR C | Reeks 2G9AK | PP |
za 27/01/2024 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | KVV ZELZATE C | Reeks 2G9AK | |
za 03/02/2024 | 13:30 | FCDKG BEERVELDE | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G9AK | |
za 17/02/2024 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | SK WACHTEBEKE A | Reeks 2G9AK | |
za 24/02/2024 | 09:30 | KFC MOERBEKE | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G9AK | |
za 02/03/2024 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | SV ZAFFELARE B | Reeks 2G9AK | |
za 09/03/2024 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | FC ASSENEDE B | Reeks 2G9AK | |
za 16/03/2024 | 13:00 | SKL DOORSLAAR C | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G9AK | |
zo 24/03/2024 | 10:00 | KVV ZELZATE C | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G9AK | |
za 06/04/2024 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | FCDKG BEERVELDE | Reeks 2G9AK | |
za 13/04/2024 | 09:30 | SK WACHTEBEKE A | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G9AK | |
za 20/04/2024 | 10:00 | SKV OOSTAKKER | KFC MOERBEKE | Reeks 2G9AK | |
za 27/04/2024 | 11:30 | SV ZAFFELARE B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G9AK | |
Gepubliceerd op 19-03-2024 | |||||
Wedstrijd uitgesteld = pp Wedstrijd stopgezet = ST Algemeen forfait van ploeg = AMC |