JEUGD - U9B - Duiveltjes

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
CROMMELINCK Michiel
STEYAERT Ulrik

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 7

Trainingsdag 2 :
woensdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 7

Competitie :
U9 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G9U (niveau: )
Reeks 2: 2G9S (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


BARTHOLOMEEUSEN Frederik
BERTE Jobe
COUSSEMENT Reus
GHEYSENS Jeremy
LOEYS CLOET Cooper
STEYAERT Lubbe
STOCKMAN Basile
VAN MELCKEBEKE Jeroom
VANFLETEREN Mats

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


2990KFC MOERBEKE
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7210F.C. ST.KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 12-05-2022

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


za 04/09/202111:30SKV OOSTAKKERFC ST-KRUIS-W Reeks G9U
za 11/09/202110:00FC ASSENEDE BSKV OOSTAKKERReeks G9U
za 18/09/202111:30SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE AReeks G9U
za 25/09/202109:30SK LOCHRISTI CSKV OOSTAKKERReeks G9U
za 02/10/202111:30SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks G9U
za 09/10/202112:30FC DAKNAM ASKV OOSTAKKERReeks G9U
za 16/10/202111:30SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G9U
za 23/10/202110:30FC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks G9U
za 30/10/202111:30SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE BReeks G9U
za 06/11/202109:30KFC MOERBEKE ASKV OOSTAKKERReeks G9U
za 13/11/202111:30SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI CReeks G9U
za 20/11/202111:30SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks G9U
za 27/11/202111:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM AReeks G9U
za 04/12/202109:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G9U
za 08/01/202211:30SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE CReeks 2G9S
zo 16/01/202210:00KVVK BASSEVELDE ASKV OOSTAKKERReeks 2G9S
za 22/01/202211:30SKV OOSTAKKERKFC ST-KRUIS-W Reeks 2G9S
zo 30/01/202209:00JAGO ST.-A BERG CSKV OOSTAKKERReeks 2G9SAMC
za 05/02/202211:30SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE BReeks 2G9S
za 12/02/202211:30SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks 2G9S
za 19/02/202210:00FC ASSENEDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9S
za 05/03/202212:30KVV ZELZATE CSKV OOSTAKKERReeks 2G9S
za 12/03/202211:30SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE AReeks 2G9S
za 19/03/202210:30KFC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks 2G9S
za 26/03/202211:30SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG CReeks 2G9SAMC
za 02/04/202209:30FCSJ SLEIDINGE BSKV OOSTAKKERReeks 2G9S
za 09/04/202209:30SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks 2G9S
za 23/04/202211:30SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE BReeks 2G9S
Gepubliceerd op 12-05-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC