JEUGD - U15A - Knapen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
DOBBELAER Franky

Afgevaardigde :
SCHOTTE Vanessa
VAN MOERKERCKE Sarah

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:45 - 20:00 uur
Terrein 1A

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1A

Competitie :
U15 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G15AF (niveau: 2)
Reeks 2: 2G15AI (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 09/03/2024
om 14:45 uur

KVC JONG LEDE B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


ALBRECHT Felix
BUYSSE Seth
DE VILDER Leon
ENGELS Edo
LéONARD Simon
MEIRE Nand
MODI Ashraf
NAERT Luka
NOLLET Naut
SONRAI Ramzi
VAN HECKE Cyril
VAN NUFFEL Stan
VANDAMME Lars
VANDERSTUYFT Michiel
VERDONCK Rammon
VIDTS Thomas

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


2990K.F.C. MOERBEKE
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
3957K.V.C. JONG LEDE
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4174K.F.C. HEIKANT ZELE
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5343ERPE-MERE UNITED
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8263F.C. SMETLEDE
WebsiteLocatie
8778FC GOALGETTERS ST-LAUREINS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 04-03-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202314:45SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE AReeks G15AF
za 09/09/202315:00SK WACHTEBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G15AF
za 16/09/202313:15SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G15AF
za 23/09/202314:45SKV OOSTAKKERFCG ST-LAUREINS Reeks G15AF
za 30/09/202313:30KFC MOERBEKE ASKV OOSTAKKERReeks G15AF
za 07/10/202314:45SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks G15AF
za 14/10/202314:00FC ASSENEDE BSKV OOSTAKKERReeks G15AF
za 21/10/202316:00FCSJ SLEIDINGE ASKV OOSTAKKERReeks G15AF
za 28/10/202314:45SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE BReeks G15AF
za 04/11/202314:45SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G15AF
za 11/11/202312:45FCG ST-LAUREINS SKV OOSTAKKERReeks G15AF
za 18/11/202314:45SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE AReeks G15AF
zo 26/11/202310:00KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks G15AFPP
za 02/12/202314:45SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE BReeks G15AF
za 13/01/202415:00KVC JONG LEDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AI
zo 04/02/202410:00KFC HEIKANT ZELE ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AI
wo 07/02/202419:30SKV OOSTAKKERKVC MELLE Reeks 2G15AI
za 24/02/202414:00FC SMETLEDE ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AI
wo 28/02/202420:00SKV OOSTAKKERERPE-MERE UNITED AReeks 2G15AI
za 02/03/202414:45SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks 2G15AI
za 09/03/202414:45SKV OOSTAKKERKVC JONG LEDE BReeks 2G15AI
za 16/03/202412:45ERPE-MERE UNITED ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AI
za 23/03/202410:00KFCHO KALKEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AI
za 06/04/202414:45SKV OOSTAKKERKFC HEIKANT ZELE AReeks 2G15AI
za 13/04/202415:15KVC MELLE SKV OOSTAKKERReeks 2G15AI
wo 17/04/202420:00SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN AReeks 2G15AI
za 20/04/202414:45SKV OOSTAKKERFC SMETLEDE AReeks 2G15AI
za 27/04/202413:15FC DESTELBERGEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AI
Gepubliceerd op 04-03-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC