FC DAKNAM
COMPETITIEWEDSTRIJD zaterdag 23/03/2024
om 11:00 uur
SKV OOSTAKKER B
AL-AWLAQI Manaf |
AVDULAHI Londrit |
BAETENS Niels |
BANKEN Matti |
BOUCHALA Bilal |
CARVAJAL DUANY Mauro |
COEMAN Jasper |
DE VRIENDT Xander |
DIERENS Sverre |
DIMITROV Valentin (Mustafa) |
HAESEBEYT Floris |
HANSSENS Tibe |
SIERON Lyo |
SLOS Lukas |
VAN BELLINGEN Sander |
VAN DROM Joren |
VAN LANDEGHEM Robert |
VERSCHUEREN Lowie |
VIGNERI Emiel |
1046 | K.F.C. EENDR. ZELE | Website | Locatie | |
3878 | F.C.S.K.V. OVERMERE | Website | Locatie | |
4139 | K.F.C. HOGER OP KALKEN | Website | Locatie | |
4165 | K.V.V. ZELZATE | Website | Locatie | |
4174 | K.F.C. HEIKANT ZELE | Website | Locatie | |
4744 | F.C. ASSENEDE | Website | Locatie | |
5358 | F.C. DESTELBERGEN | Website | Locatie | |
5617 | S.K. LOCHRISTI | Website | Locatie | |
7210 | K.F.C. ST.-KRUIS-WINKEL | Website | Locatie | |
7514 | S.K. WACHTEBEKE | Website | Locatie | |
9125 | F.C. DAKNAM | Website | Locatie | |
9350 | STANDAARD MUIDE GENT | Website | Locatie | |
Gepubliceerd op 19-03-2024 |
za 02/09/2023 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | KFCHO KALKEN B | Reeks G17AA | |
za 09/09/2023 | 14:45 | FCSKV OVERMERE | SKV OOSTAKKER | Reeks G17AA | |
za 16/09/2023 | 11:00 | FC DAKNAM | SKV OOSTAKKER | Reeks G17AA | |
za 23/09/2023 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | FC DESTELBERGEN B | Reeks G17AA | |
za 30/09/2023 | 13:00 | SK LOCHRISTI B | SKV OOSTAKKER | Reeks G17AA | |
za 07/10/2023 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | KFC EENDR ZELE | Reeks G17AA | AMC |
za 14/10/2023 | 14:00 | KFC HEIKANT ZELE B | SKV OOSTAKKER | Reeks G17AA | |
za 21/10/2023 | 10:30 | KFCHO KALKEN B | SKV OOSTAKKER | Reeks G17AA | |
za 28/10/2023 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | FCSKV OVERMERE | Reeks G17AA | |
za 04/11/2023 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | FC DAKNAM | Reeks G17AA | |
za 11/11/2023 | 15:30 | FC DESTELBERGEN B | SKV OOSTAKKER | Reeks G17AA | |
za 18/11/2023 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | SK LOCHRISTI B | Reeks G17AA | |
za 25/11/2023 | 10:00 | KFC EENDR ZELE | SKV OOSTAKKER | Reeks G17AA | AMC |
za 02/12/2023 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | KFC HEIKANT ZELE B | Reeks G17AA | |
za 13/01/2024 | 15:30 | FC ASSENEDE B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G17X | |
za 27/01/2024 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | FC DAKNAM | Reeks 2G17X | |
za 03/02/2024 | 15:30 | FC DESTELBERGEN B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G17X | |
do 15/02/2024 | 19:00 | SK WACHTEBEKE | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G17X | |
za 24/02/2024 | 11:15 | ST MUIDE GENT B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G17X | |
za 02/03/2024 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | KVV ZELZATE B | Reeks 2G17X | |
za 09/03/2024 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | FC ASSENEDE B | Reeks 2G17X | |
wo 13/03/2024 | 20:00 | SKV OOSTAKKER | KFC ST-KRUIS-W | Reeks 2G17X | |
za 16/03/2024 | 13:30 | KFC ST-KRUIS-W | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G17X | |
za 23/03/2024 | 11:00 | FC DAKNAM | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G17X | |
za 06/04/2024 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | FC DESTELBERGEN B | Reeks 2G17X | |
za 13/04/2024 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | SK WACHTEBEKE | Reeks 2G17X | |
za 20/04/2024 | 16:30 | SKV OOSTAKKER | ST MUIDE GENT B | Reeks 2G17X | |
za 27/04/2024 | 16:00 | KVV ZELZATE B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G17X | |
Gepubliceerd op 19-03-2024 | |||||
Wedstrijd uitgesteld = pp Wedstrijd stopgezet = ST Algemeen forfait van ploeg = AMC |