JEUGD - U15C - Knapen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
DEBOEVERE Kjell

Afgevaardigde :
VERDONCK Tom

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:45 - 20:00 uur
Terrein 1B

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 2

Competitie :
U15 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G15AG (niveau: 1)
Reeks 2: 2G15AF (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

FCDKG BEERVELDE A

COMPETITIEWEDSTRIJD

dinsdag 05/03/2024
om 18:30 uur

SKV OOSTAKKER C

Selectie:
DE MAESSCHALCK Justin - DE MEIJ Tian - NAERT Luka - NOLLET Naut - RONSSE Victor - SCHITTEKATTE Xabi - SCHOLLAERT Jef - SUFYAN Sufyan Mohammed Sufyan - TRATSAERT Jef - VAN HOECKE Leon - VANDERSTUYFT Michiel - VANLAER Mathis - VERDONCK Robin

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


ABANKWA Poku Barnie
DE BISSCHOP Sepp
DE MAESSCHALCK Justin
DE MEIJ Tian
DE SMET Deion
FRANCEUS Jona
KöSE Kerem Kayra
LECLUSE Nolan
RONSSE Victor
SCHOLLAERT Jef
SUFYAN Sufyan Mohammed Sufyan
TRATSAERT Jef
VAN HOECKE Leon
VAN KERCKHOVE Fons
VANDEN BROUCKE Armin Renz
VANLAER Mathis
VERDONCK Robin
WILLIAM Axel Brady

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


662K.F.C. EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
4816V.C. ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 04-03-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202313:30EVERGEM 2020 SKV OOSTAKKERReeks G15AG
za 09/09/202313:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT BReeks G15AG
za 16/09/202313:00SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE AReeks G15AG
za 23/09/202313:30KVV ZELZATE BSKV OOSTAKKERReeks G15AG
za 30/09/202313:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE AReeks G15AG
za 07/10/202309:30KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks G15AG
za 14/10/202313:00SKV OOSTAKKERVC ZWIJNAARDE BReeks G15AG
za 21/10/202313:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 Reeks G15AG
zo 29/10/202311:15ST MUIDE GENT BSKV OOSTAKKERReeks G15AG
za 11/11/202313:00SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE BReeks G15AG
za 18/11/202311:00SK WACHTEBEKE ASKV OOSTAKKERReeks G15AG
za 25/11/202313:00SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks G15AG
wo 29/11/202319:30FC ASSENEDE ASKV OOSTAKKERReeks G15AG
za 02/12/202314:00VC ZWIJNAARDE BSKV OOSTAKKERReeks G15AG
za 13/01/202413:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G15AF
za 20/01/202414:30KFC HEUSDEN SP ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AFPP
za 27/01/202415:30FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AF
za 03/02/202413:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE Reeks 2G15AF
za 17/02/202413:00FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G15AF
za 24/02/202413:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT BReeks 2G15AF
di 05/03/202418:30FCDKG BEERVELDE ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AF
za 09/03/202414:30JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AF
za 16/03/202413:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP AReeks 2G15AF
za 23/03/202413:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks 2G15AF
za 06/04/202413:30FCT MELLE SKV OOSTAKKERReeks 2G15AF
za 13/04/202413:00SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks 2G15AF
zo 21/04/202411:15ST MUIDE GENT BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AF
za 27/04/202413:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE AReeks 2G15AF
Gepubliceerd op 04-03-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC