SKV Oostakker - Overzicht trainingen seizoen 2019-2020


Omwille van privacyredenen geven we geen contactgegevens (telefoonnummers of e-mailadressen) vrij van onze trainers. Wenst u niettemin één van onze trainers te contacteren, kan dit steeds door een bericht te sturen via ons contactformulier. Vermeldt wel in uw bericht duidelijk om welke trainer(s) het gaat.


TrainingTrainer(s) Training (terrein - kleedkamer)
U6
Duiveltjes
(°2014)
CLAEYS Tobias
INGHELBRECHT Birger
INGHELBRECHT Sven
SOBRIE Jeroen
VEYS August
maandag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 3)

woensdag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 3)
U7A
Duiveltjes
(°2013)
VAN BEEK Wiro
maandag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 2)

woensdag 16:30 - 17:30u. (1B - kleedkamer 2)
U7B
Duiveltjes
(°2013)
SOBRIE Jeroen
STEYAERT Ulrik
maandag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer 2)

woensdag 16:30 - 17:30u. (1B - kleedkamer 2)
U7C
Duiveltjes
(°2013)
maandag 18:30 - 19:30u. (2B - kleedkamer 3)

woensdag 16:30 - 17:30u. (2A - kleedkamer 2)
U8A
Duiveltjes
(°2012)
ROOS Harald
woensdag 16:30 - 17:30u. (2B - kleedkamer 4)

vrijdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 2)
U8B
Duiveltjes
(°2012)
DE SCHEPPER Rune
woensdag 16:30 - 17:30u. (2C - kleedkamer 4)

vrijdag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 2)
U9A
Duiveltjes
(°2011)
DE JAEGER Michael
dinsdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 3)

donderdag 17:30 - 18:30u. (2A - kleedkamer 4)
U9B
Duiveltjes
(°2011)
MEESEN Ebbe
VAN LANDEGHEM Arne
dinsdag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 4)

donderdag 17:30 - 18:30u. (2B - kleedkamer 3)
U9C
Duiveltjes
(°2011)
THEUNINCK Steve
dinsdag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer 3)

donderdag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer 3)
U10A
Preminiemen
(°2010)
INGHELBRECHT Jorik
SCHITTEKATTE Thierry
maandag 17:30 - 18:30u. (1B - kleedkamer 4)

donderdag 18:30 - 20:00u. (2A - kleedkamer 1)
U10B
Preminiemen
(°2010)
VAN DEN BOSSCHE Jelle
dinsdag 17:30 - 18:30u. (1A - kleedkamer 1)

vrijdag 18:30 - 20:00u. (2A - kleedkamer 2)
U11A
Preminiemen
(°2009)
DE VILDER Stefan
GOVAERT Michael
maandag 18:30 - 20:00u. (2A - kleedkamer 1)

donderdag 17:30 - 18:30u. (1A - kleedkamer 1)
U11B
Preminiemen
(°2009)
VAN WYMEERSCH Sören
dinsdag 17:30 - 18:30u. (1B - kleedkamer 2)

woensdag 18:30 - 20:00u. (2B - kleedkamer 3)
U12A
Miniemen
(°2008)
VAN LOO Nico
woensdag 18:00 - 19:30u. (1A - kleedkamer 4)

vrijdag 18:00 - 19:30u. (1A - kleedkamer 3)
U12B
Miniemen
(°2008)
BOUCHALA Khaled
woensdag 18:00 - 19:30u. (1A - kleedkamer 4)

vrijdag 18:00 - 19:30u. (1A - kleedkamer 3)
U13A
Miniemen
(°2007)
DE PUYDT Marc
dinsdag 18:30 - 19:45u. (2C - kleedkamer 3)

donderdag 18:30 - 19:45u. (2C - kleedkamer 2)
U13B
Miniemen
(°2007)
DE BRUYCKER Nick
DE BRUYCKER Rudy
dinsdag 18:30 - 20:00u. (2B - kleedkamer 2)

donderdag 18:30 - 19:30u. (2B - kleedkamer 2)
U15A
Knapen
(°2005-2006)
VANDEMOORTELE Tom
maandag 18:45 - 20:00u. (1A - kleedkamer 3)

woensdag 19:00 - 20:30u. (1A - kleedkamer 4)
U15B
Knapen
(°2005-2006)
DE RIDDER Duncan
maandag 18:30 - 19:45u. (1B - kleedkamer 2)

woensdag 17:30 - 19:00u. (1B - kleedkamer 2)
U15C
Knapen
(°2005-2006)
RAMCIC Edin
maandag 17:30 - 18:45u. (1A - kleedkamer 1)

woensdag 16:30 - 18:00u. (1A - kleedkamer 1)
U17A
Scholieren
(°2003-2004)
MEESEN Emerson
dinsdag 18:30 - 20:00u. (1B - kleedkamer 1)

donderdag 18:45 - 20:00u. (1B - kleedkamer 3)
U17B
Scholieren
(°2003-2004)
BULTIAUW Steven
VAN DEN BOSSCHE Ludo
maandag 20:00 - 21:15u. (1A - kleedkamer 1)

woensdag 19:00 - 20:30u. (1B - kleedkamer 1)
U17C
Scholieren
(°2003-2004)
DEBOEVERE Kjell
maandag 19:45 - 21:15u. (1B - kleedkamer 4)

donderdag 17:30 - 18:45u. (1B - kleedkamer 2)
U21

(°1999-2002)
dinsdag 18:30 - 20:00u. (1A - kleedkamer 4)

donderdag 18:30 - 20:00u. (1A - kleedkamer 4)
DA
Dames
MEESEN Emerson
woensdag 18:30 - 20:00u. (2C - kleedkamer )
SA
A-kern
DE MOL Christophe
VAN BOXELAERE Pieter
dinsdag 20:00 - 21:30u. (1A - kleedkamer 1)

donderdag 20:00 - 21:30u. (1A - kleedkamer 1)
SB1
Reserven
DIERICK Stijn
dinsdag 20:00 - 21:30u. (1B - kleedkamer 2)

donderdag 20:00 - 21:30u. (1B - kleedkamer 2)
SB2
Reserven
DE PUYDT Marc
dinsdag 20:00 - 21:30u. (2AB - kleedkamer 3)

donderdag 20:00 - 21:30u. (2AB - kleedkamer 3)
SC
Zondagsreserven
STEVENS Tijl
THEUNINCK Sebastien
donderdag 20:00 - 21:30u. (2C - kleedkamer 4)
SG
G-voetbal
DE LA RIVIERE Enzo
woensdag 17:30 - 18:30u. (2C - kleedkamer )
K07-09
Keepers U7-U8-U9
K10-13
Keepers U10-U11-U12-U13
woensdag 17:45 - 18:45u. (2A - kleedkamer 2)
K15-17
Keepers U15-U17
woensdag 19:00 - 20:15u. (2A - kleedkamer 2)
K21-S
Keepers U21-SB-SA
dinsdag 20:00 - 21:00u. (2C - kleedkamer 1)

(Onder voorbehoud van eventuele wijzigingen)




Locaties terreinen SKVO

Laatste SKVO nieuwsberichten

Start training G-voetbal
Innige deelneming
Nieuwe competitiekalender 2019-2020 beschikbaar
Nationale finale Jeugdcup U15 - verplaatsing met bus
SKVO huishoudelijk reglement is aangepast

Belangrijke info

Wegbeschrijvingen naar onze terreinen
Activiteiten van onze club
Onze jeugd pagina's
Afgelastingen competitie KBVB
Onze sponsors 2019-2020
Privacy & gegevensbescherming

Contacteer ons

SKVO contactformulier

SKV Oostakker
Sint-Jozefstraat 13
9041 Oostakker

Website powered by Rack66
© SKV Oostakker 2010-2019