JEUGD - U12B - Miniemen

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
COLMAN Ben

Afgevaardigde :
DE MOL Sofie

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2A
Kleedkamer

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer

Competitie :
U12 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G12Z (niveau: 2)
Reeks 2: 2G12AD (niveau: 1/2)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 11/02/2023
om 11:00 uur

VOS REINAERT A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


ABANKWA Nana Poku
ANKRAH Prince
ARZOGLU Aziz
BEGIJN Vince
CAPA Emir
COLMAN Eli
DE MOOR Ryan
DE WITTE Arthur
HULSMANS Ilyano
LAURENT Marvin
SNAUWAERT Wannes
TROUBLEYN Youno
VAN AERT Juul
VAN DE VELDE Senne
YILMAZ Aras

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


2990K.F.C. MOERBEKE
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4022KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB.
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4174K.F.C. HEIKANT ZELE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7166K.S.K. GREMBERGEN
WebsiteLocatie
7330K.F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9362S.V.H. WAASMUNSTER
WebsiteLocatie
64100V.O.S. REINAERT
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 05-02-2023

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


za 03/09/202211:15SKV OOSTAKKERKFC HEIKANT ZELE BReeks G12Z
za 10/09/202210:00FCSKV OVERMERE SKV OOSTAKKERReeks G12Z
za 17/09/202211:15SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN BReeks G12Z
za 24/09/202213:30KVVS SERSK-SCHELLEBELLE BSKV OOSTAKKERReeks G12Z
za 01/10/202211:15SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN BReeks G12Z
wo 05/10/202218:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks G12Z
za 15/10/202211:15FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G12Z
za 22/10/202211:15KFC HEIKANT ZELE BSKV OOSTAKKERReeks G12Z
za 29/10/202211:15SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE Reeks G12Z
za 05/11/202215:00KFCHO KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks G12Z
za 12/11/202211:15SKV OOSTAKKERKVVS SERSK-SCHELLEBELLE BReeks G12Z
za 19/11/202209:30KVVE MASSEMEN BSKV OOSTAKKERReeks G12Z
za 26/11/202211:15SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks G12Z
za 10/12/202209:15SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G12Z
za 14/01/202311:00KFC MOERBEKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G12AD
za 21/01/202311:00SKV OOSTAKKERKSK GREMBERGEN BReeks 2G12AD
za 28/01/202311:00SKV OOSTAKKERKFC HEIKANT ZELE BReeks 2G12AD
za 04/02/202311:00KFC EKSAARDE SKV OOSTAKKERReeks 2G12AD
za 11/02/202311:00SKV OOSTAKKERVOS REINAERT AReeks 2G12AD
za 25/02/202311:15SVH WAASMUNSTER SKV OOSTAKKERReeks 2G12AD
za 04/03/202311:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks 2G12AD
za 11/03/202311:00SKV OOSTAKKERKFC MOERBEKE AReeks 2G12AD
za 18/03/202311:00KSK GREMBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G12AD
za 25/03/202311:30KFC HEIKANT ZELE BSKV OOSTAKKERReeks 2G12AD
za 01/04/202311:00SKV OOSTAKKERKFC EKSAARDE Reeks 2G12AD
za 15/04/202311:00VOS REINAERT ASKV OOSTAKKERReeks 2G12AD
za 22/04/202311:00SKV OOSTAKKERSVH WAASMUNSTER Reeks 2G12AD
za 29/04/202313:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G12AD
Gepubliceerd op 05-02-2023
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC