JEUGD - U8B - Duiveltjes

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
GRYP Michael
INGHELBRECHT Birger

Afgevaardigde :
ALCI Harun

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 7

Trainingsdag 2 :
woensdag van 16:30 - 17:30 uur
Terrein 2B
Kleedkamer 6

Competitie :
U8 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G8K (niveau: )
Reeks 2: 2G8T (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

TORNOOI

zondag 29/05/2022

JEUGDTORNOOI - V.S.V. GENT (9079)

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


ALCI Enes
ARZOGLU Ediz
BEECKMANS Simon
DE BOECK Maarten
DE CRAENE Lukas
GHEYSENS Vincent
GRYP Jari
MAJEWSKI Aleksander
ÜNAL Mikail

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


662KFC EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
8003LANDO SPORT MERENDREE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
Locatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 12-05-2022

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


za 04/09/202111:00KSCE MARIAKERKE CSKV OOSTAKKERReeks G8K
za 11/09/202111:30SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE AReeks G8K
za 18/09/202111:00KFCE BELZELE EVERGEM ASKV OOSTAKKERReeks G8K
za 25/09/202111:30SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks G8K
za 02/10/202112:00LS MERENDREE BSKV OOSTAKKERReeks G8K
za 09/10/202111:30SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE Reeks G8K
za 16/10/202111:00SV WONDELGEM BSKV OOSTAKKERReeks G8K
za 23/10/202111:30SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE CReeks G8K
za 30/10/202109:30FCSJ SLEIDINGE ASKV OOSTAKKERReeks G8K
za 06/11/202111:30SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM AReeks G8K
zo 14/11/202109:30ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks G8K
za 20/11/202111:30SKV OOSTAKKERLS MERENDREE BReeks G8K
za 04/12/202111:30SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM BReeks G8K
zo 12/12/202110:00SK VINDERHOUTE SKV OOSTAKKERReeks G8K
za 08/01/202210:15EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 15/01/202211:30SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP BReeks 2G8T
zo 23/01/202209:30ST MUIDE GENT BSKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 29/01/202211:30SKV OOSTAKKERVSV GENT BReeks 2G8T
za 05/02/202209:30FCSJ SLEIDINGE ASKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 12/02/202209:00FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 19/02/202211:30SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER CReeks 2G8T
za 05/03/202211:30SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks 2G8T
zo 13/03/202209:30KVV ST-DENIJS SP BSKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 19/03/202211:30SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT BReeks 2G8T
za 26/03/202211:30VSV GENT BSKV OOSTAKKERReeks 2G8T
za 02/04/202211:30SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE AReeks 2G8T
za 09/04/202211:30SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks 2G8T
za 23/04/202209:30KFC EVERGEM CENTER CSKV OOSTAKKERReeks 2G8T
Gepubliceerd op 12-05-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC