JEUGD - U21 - Jongbeloften

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
DE SCHEPPER Rune
VAN LANDEGHEM Arne

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
woensdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2ABC
Kleedkamer 2

Competitie :
U21 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks G21K (niveau: 1/2)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


BEERLANDT Leorlando
BROECKHOVE Milan
CADOT Antoine
CELIE Stijn
DHONDT Emile
HOSTE Natan
LATTE Daan
PARELLO Luca
SONRAI Imran
VAN DAMME Milan
VAN DE VELDE Dries
VAN HALTEREN Benjamin
VAN LANDEGHEM Tim
VAN LOO Lars
VAN PETEGHEM Beau
VAN VRECKEM Jules
VANDEMOORTELE Tuur
VERBRUGGHE Eppo
WATERLOOS Rune

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


3851K.V.E. DRONGEN
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
4816V.C. ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
Locatie
Gepubliceerd op 28-11-2022

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


za 10/09/202216:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM Reeks G21K
za 17/09/202216:30KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks G21K
wo 21/09/202219:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks G21K
za 24/09/202216:30SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 Reeks G21K
za 01/10/202214:00KVE DRONGEN BSKV OOSTAKKERReeks G21K
za 08/10/202216:30SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE Reeks G21K
za 15/10/202213:00VC ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G21KAMC
za 22/10/202216:30SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks G21K
za 29/10/202213:30FC DAKNAM SKV OOSTAKKERReeks G21K
za 05/11/202213:00SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks G21K
za 12/11/202214:30EVERGEM 2020 SKV OOSTAKKERReeks G21K
za 19/11/202214:45SKV OOSTAKKERKVE DRONGEN BReeks G21K
za 26/11/202214:00SK VINDERHOUTE SKV OOSTAKKERReeks G21K
za 03/12/202216:30SKV OOSTAKKERVC ZWIJNAARDE Reeks G21KAMC
Gepubliceerd op 28-11-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC