SENIOREN - SA - A-kern

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
WALLEYN Bart

Afgevaardigde :
MENEVE Kurt
PREAT Dominique

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 1
Kleedkamer 1

Trainingsdag 2 :
donderdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 1
Kleedkamer 1

Competitie :
4e Provinciale A Oost-Vlaanderen
Reeks O4A

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

FC Anatolia Gent

COMPETITIEWEDSTRIJD

zondag 02/10/2022
om 15:00 uur

SKV OOSTAKKER (SA)

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


BEN SIDHOM Mounir
BRESSERS Thomas
DE BRUIJCKERE Stijn
DE CLERCK Mike
DEJAEGHERE Olivier
D’HAESELEER Kenny
ES Oyano
GROOTAERS Josh
LEYS Emilio
LUYTEN Jacob
MARTINY Adriaan
PEETERS Nick
ROBAEYST Sandy
VAN BAEVEGHEM Michiel
VAN DAMME Kenneth
VAN DE SOMPEL Sebastičn
VAN DER VLOEDT Kevin
VAN HEYSTE Andres
VAN HOLDERBEKE Hugues
VAN HOLDERBEKE Matthee
VANDE CAUTER Glenn
VERACX Arthur

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
4392K.F.C. EXC. BALGERHOEKE
WebsiteLocatie
4399EXC. DONK
Locatie
4949KVV LAARNE-KALKEN
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
6263V.V. EENDRACHT HANSBEKE
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
8778FC GOALGETTERS ST-LAUREINS
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9251V.K. AKKERS MIDDELBURG
WebsiteLocatie
9346F.C. AVRASYA GENT
Locatie
9661F.C. DAMPOORT GENT
Locatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
9752FC ANATOLIA GENT
Locatie
Gepubliceerd op 25-09-2022

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


za 03/09/202219:30FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks O4A0 - 12
za 10/09/202219:30SKV OOSTAKKERVVE HANSBEKE BReeks O4A3 - 4
zo 18/09/202215:00F.C. GENT CITY SKV OOSTAKKERReeks O4A0 - 4
za 24/09/202219:30SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks O4A
zo 02/10/202215:00FC ANATOLIA GENT SKV OOSTAKKERReeks O4A
za 08/10/202219:30SKV OOSTAKKERFCG ST-LAUREINS BReeks O4A
zo 16/10/202215:00KVV LAARNE-KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks O4A
za 22/10/202219:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks O4A
zo 30/10/202214:30VSV GENT BSKV OOSTAKKERReeks O4A
za 05/11/202219:30SKV OOSTAKKERVKA MIDDELBURG Reeks O4A
zo 13/11/202214:30KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks O4A
za 19/11/202219:30SKV OOSTAKKERFCA GENT Reeks O4A
za 26/11/202219:30KFCE BALGERHOEKE SKV OOSTAKKERReeks O4A
za 03/12/202219:30SKV OOSTAKKERFC DAMPOORT Reeks O4A
zo 11/12/202214:30EXC DONK SKV OOSTAKKERReeks O4A
zo 18/12/202214:30KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks O4A
za 14/01/202319:30SKV OOSTAKKERKVV LAARNE-KALKEN BReeks O4A
zo 22/01/202314:30VKA MIDDELBURG SKV OOSTAKKERReeks O4A
za 28/01/202319:30SKV OOSTAKKERVSV GENT BReeks O4A
za 04/02/202319:30SKV OOSTAKKERFC ANATOLIA GENT Reeks O4A
zo 12/02/202315:00FC DAMPOORT SKV OOSTAKKERReeks O4A
za 25/02/202319:30SKV OOSTAKKERF.C. GENT CITY Reeks O4A
za 04/03/202319:00FCG ST-LAUREINS BSKV OOSTAKKERReeks O4A
za 11/03/202319:30SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks O4A
zo 19/03/202315:00FCA GENT SKV OOSTAKKERReeks O4A
za 25/03/202319:30SKV OOSTAKKEREXC DONK Reeks O4A
za 01/04/202319:30SKV OOSTAKKERKFCE BALGERHOEKE Reeks O4A
zo 16/04/202315:00FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks O4A
zo 23/04/202315:00SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks O4A
zo 30/04/202315:00VVE HANSBEKE BSKV OOSTAKKERReeks O4A
Gepubliceerd op 25-09-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC