JEUGD - U8A - Duiveltjes

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
DE MAESSCHALCK Milan
SYMONS Thomas

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1B

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2A

Competitie :
U8 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G8AA (niveau: 1)
Reeks 2: 2G8AO (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 27/04/2024
om 10:30 uur

FCDKG BEERVELDE B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


BRUNET Korneel
DE KERPEL Otis
DE SMET ONGENA Morris
FRANCEUS Luwe
KALIL Mitan
KARACA Ümeyr
MACHIELS Phil
MORINA Memli
MORINA Menisa
NIJBOER Bas
ÜNAL Milas

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


3851K.V.E. DRONGEN
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4022KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB.
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8003LANDO SPORT MERENDREE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
Locatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 24-04-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


zo 03/09/202310:00SK VINDERHOUTE BSKV OOSTAKKERReeks G8AA
za 09/09/202310:30SKV OOSTAKKERLS MERENDREE BReeks G8AA
za 16/09/202310:30SKV OOSTAKKERKVE DRONGEN CReeks G8AA
za 23/09/202309:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G8AA
za 30/09/202310:30SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE CReeks G8AA
zo 08/10/202309:30ST MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks G8AA
za 14/10/202310:30SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks G8AA
za 21/10/202310:30SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE BReeks G8AA
za 28/10/202312:00LS MERENDREE BSKV OOSTAKKERReeks G8AA
za 04/11/202312:00KVE DRONGEN CSKV OOSTAKKERReeks G8AA
za 11/11/202310:30SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G8AA
za 18/11/202309:30KSCE MARIAKERKE CSKV OOSTAKKERReeks G8AA
za 25/11/202310:30SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT Reeks G8AA
za 02/12/202313:00KFCE BELZELE EVERGEM SKV OOSTAKKERReeks G8AA
za 13/01/202410:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM AReeks 2G8AO
za 27/01/202409:30KVVE MASSEMEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G8AO
za 03/02/202410:30SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE AReeks 2G8AO
za 10/02/202410:00KFCHO KALKEN CSKV OOSTAKKERReeks 2G8AO
za 17/02/202409:30SK WACHTEBEKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G8AO
za 24/02/202410:30SKV OOSTAKKERKVVS SERSK-SCHELLEBELLE Reeks 2G8AO
za 02/03/202410:00FCDKG BEERVELDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G8AO
za 09/03/202409:30FC DAKNAM ASKV OOSTAKKERReeks 2G8AO
za 16/03/202410:30SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN CReeks 2G8AO
za 23/03/202410:30SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN BReeks 2G8AO
za 06/04/202410:00FCSKV OVERMERE ASKV OOSTAKKERReeks 2G8AOPP
za 13/04/202410:30SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE AReeks 2G8AO
za 20/04/202414:00KVVS SERSK-SCHELLEBELLE SKV OOSTAKKERReeks 2G8AO
za 27/04/202410:30SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE BReeks 2G8AO
Gepubliceerd op 24-04-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC