FCT MELLE B
COMPETITIEWEDSTRIJD zaterdag 23/03/2024
om 10:50 uur
SKV OOSTAKKER A
BOUDRA Mohammed Amine |
COENE Juul |
DE MEIJ Maarten |
DE SERANNO Warre |
DHONDT WILLEKENS Ruben |
FACCENDA Mauro |
FAUCONNIER Stef |
GOEMINNE Fabian |
NEIRYNCK Jules |
PAUWELS Gilles |
PHOOPHONGPHAN Dario |
THEUNINCK Kobe |
VAN HAVER Stan |
662 | K.F.C. EVERGEM-CENTER | Website | Locatie | |
2990 | K.F.C. MOERBEKE | Website | Locatie | |
3032 | K.V. CERCLE MELLE | Website | Locatie | |
4139 | K.F.C. HOGER OP KALKEN | Website | Locatie | |
4740 | EVERGEM 2020 | Website | Locatie | |
5358 | F.C. DESTELBERGEN | Website | Locatie | |
5617 | S.K. LOCHRISTI | Website | Locatie | |
7187 | S.K. LOKEREN DOORSLAAR | Website | Locatie | |
7206 | FC TENSTAR MELLE | Website | Locatie | |
7514 | S.K. WACHTEBEKE | Website | Locatie | |
9074 | K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE | Website | Locatie | |
9125 | F.C. DAKNAM | Website | Locatie | |
9131 | SINAAI GIRLS | Website | Locatie | |
9636 | JAGO SINT-AMANDSBERG | Website | Locatie | |
Gepubliceerd op 19-03-2024 |
wo 30/08/2023 | 18:00 | SINAAI GIRLS M | SKV OOSTAKKER | Reeks G13AC | |
za 09/09/2023 | 10:45 | EVERGEM 2020 | SKV OOSTAKKER | Reeks G13AC | |
za 16/09/2023 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | KFC EVERGEM CENTER B | Reeks G13AC | |
za 23/09/2023 | 09:45 | SKL DOORSLAAR C | SKV OOSTAKKER | Reeks G13AC | |
za 30/09/2023 | 14:00 | FC DAKNAM A | SKV OOSTAKKER | Reeks G13AC | |
za 07/10/2023 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | SK WACHTEBEKE | Reeks G13AC | |
za 14/10/2023 | 11:00 | KFC MOERBEKE B | SKV OOSTAKKER | Reeks G13AC | |
za 28/10/2023 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | EVERGEM 2020 | Reeks G13AC | |
za 04/11/2023 | 11:30 | KFC EVERGEM CENTER B | SKV OOSTAKKER | Reeks G13AC | |
za 11/11/2023 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | SKL DOORSLAAR C | Reeks G13AC | |
za 18/11/2023 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | FC DAKNAM A | Reeks G13AC | |
za 25/11/2023 | 11:00 | SK WACHTEBEKE | SKV OOSTAKKER | Reeks G13AC | |
za 02/12/2023 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | KFC MOERBEKE B | Reeks G13AC | |
wo 06/12/2023 | 19:00 | SKV OOSTAKKER | SINAAI GIRLS M | Reeks G13AC | |
za 13/01/2024 | 12:30 | JAGO ST.-A BERG A | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G13AA | |
za 20/01/2024 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | FC DESTELBERGEN A | Reeks 2G13AA | PP |
za 27/01/2024 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | FCT MELLE B | Reeks 2G13AA | |
za 03/02/2024 | 10:45 | KVC MELLE A | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G13AA | |
za 17/02/2024 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | SK LOCHRISTI B | Reeks 2G13AA | |
za 24/02/2024 | 12:30 | KFCHO KALKEN B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G13AA | |
za 02/03/2024 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | KVVHT ZWIJNAARDE | Reeks 2G13AA | |
za 09/03/2024 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | JAGO ST.-A BERG A | Reeks 2G13AA | |
za 16/03/2024 | 09:15 | FC DESTELBERGEN A | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G13AA | |
za 23/03/2024 | 10:50 | FCT MELLE B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G13AA | |
za 06/04/2024 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | KVC MELLE A | Reeks 2G13AA | |
za 13/04/2024 | 13:00 | SK LOCHRISTI B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G13AA | |
za 20/04/2024 | 09:00 | SKV OOSTAKKER | KFCHO KALKEN B | Reeks 2G13AA | |
za 27/04/2024 | 09:30 | KVVHT ZWIJNAARDE | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G13AA | |
Gepubliceerd op 19-03-2024 | |||||
Wedstrijd uitgesteld = pp Wedstrijd stopgezet = ST Algemeen forfait van ploeg = AMC |