JEUGD - U9A - Duiveltjes

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
THEUNINCK Steve

Afgevaardigde :
BRUNEEL Bartel
VAN DAMME Eddy
VAN STEENBERGE Sander

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2B

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2B

Competitie :
U9 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G9AE (niveau: 2/3)
Reeks 2: 2G9AR (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 09/03/2024
om 10:30 uur

VSV GENT A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


ATTIGUI Mohammed
BRUNEEL DE MARTELAERE Toon
DIETENS Louļc
EL OULLADI Ilias
FACCENDA Milo
SALIHI Rayan
SHAG Mateo
VAN DAMME Fenne
VAN STEENBERGE Emiel
VIJAYANAND Pavan
WIECZOREK Marcel

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


1046K.F.C. EENDR. ZELE
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
4174K.F.C. HEIKANT ZELE
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
7330K.F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9362S.V.H. WAASMUNSTER
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
64100V.O.S. REINAERT
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 04-03-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202310:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G9AE
zo 10/09/202309:30ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks G9AE
za 16/09/202309:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G9AE
za 23/09/202310:30SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP BReeks G9AE
za 30/09/202309:30VSV GENT ASKV OOSTAKKERReeks G9AE
za 07/10/202310:30SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM AReeks G9AE
za 14/10/202309:30KSCE MARIAKERKE BSKV OOSTAKKERReeks G9AE
za 21/10/202312:45FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G9AE
za 28/10/202310:30SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks G9AE
za 04/11/202310:30SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G9AE
zo 12/11/202311:00KVV ST-DENIJS SP BSKV OOSTAKKERReeks G9AE
za 18/11/202310:30SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks G9AE
za 25/11/202311:00SV WONDELGEM ASKV OOSTAKKERReeks G9AE
za 02/12/202310:30SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE BReeks G9AE
za 13/01/202409:30VSV GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G9AR
za 20/01/202410:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks 2G9ARPP
za 27/01/202410:30SKV OOSTAKKERKFC EENDR ZELE AReeks 2G9AR
za 03/02/202415:30KFC EKSAARDE ASKV OOSTAKKERReeks 2G9AR
za 17/02/202410:30SKV OOSTAKKERSVH WAASMUNSTER AReeks 2G9AR
za 24/02/202410:00KFC HEIKANT ZELE ASKV OOSTAKKERReeks 2G9AR
za 02/03/202410:30SKV OOSTAKKERVOS REINAERT BReeks 2G9AR
za 09/03/202410:30SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks 2G9AR
za 16/03/202412:45FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G9AR
za 23/03/202410:00KFC EENDR ZELE ASKV OOSTAKKERReeks 2G9AR
za 06/04/202410:30SKV OOSTAKKERKFC EKSAARDE AReeks 2G9AR
za 13/04/202409:15SVH WAASMUNSTER ASKV OOSTAKKERReeks 2G9AR
za 20/04/202410:30SKV OOSTAKKERKFC HEIKANT ZELE AReeks 2G9AR
za 27/04/202409:30VOS REINAERT BSKV OOSTAKKERReeks 2G9AR
Gepubliceerd op 04-03-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC