JEUGD - U9A - Duiveltjes

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
GALLE Kristof

Afgevaardigde :
D HONDT Bart

Trainingsdag 1 :
maandag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer

Trainingsdag 2 :
woensdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer

Competitie :
U9 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks G9AC (niveau: 3)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

VK WHITE BOYS

BEKERWEDSTRIJD

woensdag 30/11/2022
om 18:00 uur

SKV OOSTAKKER

Selectie:
BRACKE Siebe - COENE Mats - DE KEYSER Maurice - DHONDT Staf - GRYP Jari - SONRAI Rayan - VERHOEVEN Seb - YILDIRIM Yahya

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


BRACKE Siebe
COENE Mats
DE KEYSER Maurice
DE WISPELAERE Liam
DHONDT Staf
GALLE Jasper
MINNAERT Eben
SONRAI Rayan
VERHOEVEN Seb
YILDIRIM Yahya

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


11RACING CLUB GENT
WebsiteLocatie
4297KSC LOKEREN-TEMSE
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 28-11-2022

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


za 03/09/202209:45SKV OOSTAKKERKSC LOKEREN-TEMSE CReeks G9AC
za 10/09/202210:00RACING CLUB GENT CSKV OOSTAKKERReeks G9AC
za 17/09/202209:45SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G9AC
za 24/09/202211:00VSV GENT ASKV OOSTAKKERReeks G9AC
za 01/10/202209:45SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM BReeks G9AC
zo 09/10/202209:30ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks G9AC
za 15/10/202209:45SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE AReeks G9AC
za 22/10/202211:00KSC LOKEREN-TEMSE CSKV OOSTAKKERReeks G9AC
za 29/10/202209:45SKV OOSTAKKERRACING CLUB GENT CReeks G9AC
za 05/11/202209:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G9AC
za 12/11/202209:45SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks G9AC
za 19/11/202209:00SV WONDELGEM BSKV OOSTAKKERReeks G9AC
za 26/11/202209:45SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks G9AC
za 03/12/202209:30KSCE MARIAKERKE ASKV OOSTAKKERReeks G9AC
Gepubliceerd op 28-11-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC