JEUGD - U10A - Preminiemen

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
TRIPP Steven

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:30 - 18:45 uur
Terrein 1A
Kleedkamer

Trainingsdag 2 :
donderdag van 17:30 - 18:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer

Competitie :
U10 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G10Y (niveau: 2)
Reeks 2: 2G10Y (niveau: 2)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

FCT MELLE B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 11/02/2023
om 11:15 uur

SKV OOSTAKKER A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


BARTHOLOMEEUSEN Frederik
COUCKE Vince
DE PAUW Stan
EL-AWLAKI Amr
LAGAE Thijs
LEPLER Imano
LOEYS CLOET Cooper
VAN DE VELDE Seppe
VANDAMME Felix
VANDENWEYER MILO

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
9074K.V.V. HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 05-02-2023

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


za 03/09/202210:45SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP MReeks G10Y
za 10/09/202209:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 17/09/202210:45SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP Reeks G10Y
za 24/09/202211:15FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 01/10/202210:45SKV OOSTAKKERKVC MELLE AReeks G10Y
za 08/10/202210:00VSV GENT SKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 15/10/202210:45SKV OOSTAKKERFCT MELLE AReeks G10Y
zo 23/10/202209:30KVV ST-DENIJS SP MSKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 29/10/202210:45SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks G10Y
za 05/11/202209:30KFC HEUSDEN SP SKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 12/11/202210:45SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G10Y
za 19/11/202209:00KVC MELLE ASKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 26/11/202210:45SKV OOSTAKKERVSV GENT Reeks G10Y
za 03/12/202209:00FCT MELLE ASKV OOSTAKKERReeks G10Y
za 14/01/202311:15SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT Reeks 2G10Y
za 21/01/202309:30KFC HEUSDEN SP SKV OOSTAKKERReeks 2G10Y
za 28/01/202309:30KVVHT ZWIJNAARDE SKV OOSTAKKERReeks 2G10Y
za 04/02/202311:15SKV OOSTAKKERKVC MELLE BReeks 2G10Y
za 11/02/202311:15FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G10Y
za 25/02/202311:15SKV OOSTAKKERVSV GENT Reeks 2G10Y
za 04/03/202311:00KFCE BELZELE EVERGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G10Y
za 11/03/202309:30ST MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks 2G10Y
za 18/03/202311:15SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP Reeks 2G10Y
za 25/03/202311:15SKV OOSTAKKERKVVHT ZWIJNAARDE Reeks 2G10Y
za 01/04/202309:00KVC MELLE BSKV OOSTAKKERReeks 2G10Y
za 15/04/202311:15SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks 2G10Y
za 22/04/202310:00VSV GENT SKV OOSTAKKERReeks 2G10Y
za 29/04/202311:15SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks 2G10Y
Gepubliceerd op 05-02-2023
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC