JEUGD - U10A - Preminiemen

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
VAN NUFFEL Stef

Afgevaardigde :
DE KEYSER Wouter

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 17:15 - 18:30 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 17:15 - 18:30 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 4

Competitie :
U10 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G10L (niveau: )
Reeks 2: 2G10M (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


BIESMANS Brent
DE DOBBELAERE Shannon
DE KEYSER Leon
DENIZLI Ensar
D’HONDT Obe
KYAZIMOV Kaan
LEYNS Nand
VAN DEN NESTE Kyandro
VAN VLAENDER Guillaume
VAN WYMEERSCH Jayden
VANFLETEREN Thor

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


231F.C.E. MEETJESLAND
WebsiteLocatie
2637K. SPARTA WAASMUNSTER
Locatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
7009V.K. KNESSELARE
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
7037F.C. LEMBEKE
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
8003LANDO SPORT MERENDREE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
8736V.V. SPARTA URSEL
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
64100V.O.S. REINAERT
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 12-05-2022

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


za 04/09/202111:15FCSKV OVERMERE SKV OOSTAKKERReeks G10L
za 11/09/202109:00SKV OOSTAKKERK SP WAASMUNSTER Reeks G10L
za 18/09/202110:00FC DAKNAM SKV OOSTAKKERReeks G10L
za 25/09/202109:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks G10L
za 02/10/202109:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks G10L
za 09/10/202109:30VOS REINAERT BSKV OOSTAKKERReeks G10L
za 16/10/202109:00SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks G10L
za 23/10/202109:00SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE Reeks G10L
za 30/10/202111:15K SP WAASMUNSTER SKV OOSTAKKERReeks G10L
do 18/11/202118:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks G10L
za 20/11/202111:00JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks G10L
wo 24/11/202117:30SKV OOSTAKKERFC DAKNAM Reeks G10L
za 04/12/202112:30SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks G10LPP
za 18/12/202110:00SKV OOSTAKKERVOS REINAERT BReeks G10L
za 08/01/202209:30FCSJ SLEIDINGE SKV OOSTAKKERReeks 2G10M
za 15/01/202209:00SKV OOSTAKKERKVVK BASSEVELDE Reeks 2G10M
za 29/01/202209:00SKV OOSTAKKERVK KNESSELARE Reeks 2G10M
za 05/02/202209:00SKV OOSTAKKERFC LEMBEKE BReeks 2G10M
za 12/02/202214:30LS MERENDREE FSKV OOSTAKKERReeks 2G10M
za 19/02/202209:00SKV OOSTAKKERVV SP URSEL AReeks 2G10M
za 26/02/202213:30FCE MEETJESLAND SKV OOSTAKKERReeks 2G10M
za 05/03/202209:00SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE Reeks 2G10M
zo 13/03/202210:00KVVK BASSEVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G10M
za 19/03/202209:00SKV OOSTAKKERFCE MEETJESLAND Reeks 2G10M
zo 27/03/202210:00VK KNESSELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G10M
za 02/04/202210:00FC LEMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G10M
za 09/04/202209:00SKV OOSTAKKERLS MERENDREE FReeks 2G10M
za 23/04/202210:00VV SP URSEL ASKV OOSTAKKERReeks 2G10M
Gepubliceerd op 12-05-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC