JEUGD - U15B - Knapen

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
GOVAERT Michael

Afgevaardigde :
SCHOTTE Vanessa

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:45 - 20:00 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 3

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 4

Competitie :
U15 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G15AH (niveau: 1)
Reeks 2: 2G15AG (niveau: 1/2)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 11/02/2023
om 14:45 uur

JAGO ST.-A BERG B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


ALBRECHT Felix
AMPONSAH Damian
BANEHASHEM Sayed Isa
BOES Maarten
BOONE Iben
BUYSSE Seth
COPPIETERS Jochen
DE FRE Jens
DE VILDER Leon
ENGELS Edo
GOVEIA Lusandro
KöSE Kerem Kayra
LéONARD Simon
MALFAIT Noah
MODI Ashraf
NAERT Luka
NOLLET Naut
SONRAI Ramzi
VAN DEN STEEN Joren
VAN HECKE Cyril
VANDAMME Lars
VERDONCK Rammon

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4949KVV LAARNE-KALKEN
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7210K.F.C. ST.-KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 05-02-2023

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


za 03/09/202214:30KFCHO KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 10/09/202214:45SKV OOSTAKKERKFC ST-KRUIS-W BReeks G15AH
za 17/09/202214:45SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT BReeks G15AH
za 24/09/202215:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 01/10/202214:45SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks G15AH
za 08/10/202214:00KVV LAARNE-KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 15/10/202214:45SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE Reeks G15AH
za 22/10/202214:45SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN BReeks G15AH
za 29/10/202213:30KFC ST-KRUIS-W BSKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 05/11/202211:15ST MUIDE GENT BSKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 12/11/202214:45SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks G15AH
za 19/11/202212:30SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 26/11/202214:45SKV OOSTAKKERKVV LAARNE-KALKEN BReeks G15AH
za 03/12/202214:00FCSKV OVERMERE SKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 14/01/202310:30KFCHO KALKEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AG
za 21/01/202314:45SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks 2G15AG
za 28/01/202314:45SKV OOSTAKKERKFC ST-KRUIS-W BReeks 2G15AG
za 04/02/202314:30FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G15AG
za 11/02/202314:45SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G15AG
za 25/02/202314:00KVV LAARNE-KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AG
za 04/03/202314:45SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI CReeks 2G15AG
za 11/03/202314:45SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN AReeks 2G15AG
za 18/03/202315:30FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AG
za 25/03/202313:30KFC ST-KRUIS-W BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AG
za 01/04/202314:45SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks 2G15AG
za 15/04/202314:00JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AG
za 22/04/202314:45SKV OOSTAKKERKVV LAARNE-KALKEN BReeks 2G15AG
za 29/04/202314:00SK LOCHRISTI CSKV OOSTAKKERReeks 2G15AG
Gepubliceerd op 05-02-2023
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC