vrijdag 01-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
18:00 - 19:00
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
18:00 - 19:00
| Training | U10B | | Terrein 2B | |
18:00 - 19:00
| Training | U11A | | Terrein 1A | |
18:00 - 19:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
20:00
| Competitie | SB | SK WACHTEBEKE - SKV OOSTAKKER A | Stationsstraat 193 9185 Wachtebeke | |
20:00
| Competitie | SJ | SKV OOSTAKKER B - KFC HEUSDEN SP A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
zaterdag 02-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
09:00
| Competitie | U13A | SKV OOSTAKKER A - KVVHT ZWIJNAARDE | S.K.V.O. Terrein 1A | |
09:15
| Competitie | U13B | SKV OOSTAKKER B - KFC MOERBEKE B | S.K.V.O. Terrein 1B | |
09:30
| Competitie | U7A | SKV OOSTAKKER A - SV WONDELGEM A | S.K.V.O. Terrein 2A | |
10:00
| Competitie | U8A | FCDKG BEERVELDE B - SKV OOSTAKKER A | Zevestraat 3 9080 Beervelde | |
10:00
| Competitie | U9B | SKV OOSTAKKER B - SV ZAFFELARE B | S.K.V.O. Terrein 2B | |
10:30
| Competitie | U9A | SKV OOSTAKKER A - VOS REINAERT B | S.K.V.O. Terrein 2C | |
10:30
| Competitie | U11A | KVV ST-DENIJS SP B - SKV OOSTAKKER A | Kleinkouterken 13 9051 Sint-Denijs-Westrem | |
11:00
| Competitie | U12B | SKV OOSTAKKER B - KVV ZELZATE C | S.K.V.O. Terrein 1A | |
11:30
| Competitie | U8B | KVV ZELZATE C - SKV OOSTAKKER B | Verbroederingslaan 1 9060 Zelzate | |
12:00
| Uitgesteld | U10B | KVV ZELZATE C - SKV OOSTAKKER B | - | |
13:00
| Competitie | U15B | SKV OOSTAKKER B - FC ASSENEDE B | S.K.V.O. Terrein 1 | |
14:00
| Competitie | U11B | FCDKG BEERVELDE - SKV OOSTAKKER B | Zevestraat 3 9080 Beervelde | |
14:45
| Competitie | U15A | SKV OOSTAKKER A - FC DESTELBERGEN A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
15:30
| Competitie | U17A | SV ZAFFELARE - SKV OOSTAKKER A | Persijzerstraat 35A 9080 Zaffelare | |
16:30
| Competitie | U17B | SKV OOSTAKKER B - KVV ZELZATE B | S.K.V.O. Terrein 1 | |
18:00
| Competitie | SA | KVC MELLE - SKV OOSTAKKER | Wezenstraat 42 9090 Melle | |
|
maandag 04-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U15B | | Terrein 2 | |
18:45 - 19:45
| Training | U12A | | Terrein 1A | |
18:45 - 19:45
| Training | U12B | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:00
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00
| Competitie | SB | SKV OOSTAKKER A - KFAC WAARSCHOOT B | S.K.V.O. Terrein | |
20:00 - 21:15
| Training | SJ | | Terrein 1B Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 1B Kleedkamer 6+7 | |
|
dinsdag 05-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
16:45 - 18:00
| Training | K10-13 | | Terrein 1A | |
16:45 - 18:00
| Training | K15-17 | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:45
| Training | U13A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30
| Competitie | U15C | FCDKG BEERVELDE A - SKV OOSTAKKER C | Zevestraat 3 9080 Beervelde | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15C | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:15
| Training | U17B | | Terrein 2 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
|
woensdag 06-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:00 - 18:00
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:00 - 18:30
| Training | U10B | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | SG | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:00
| Competitie | U7B | KVV ZELZATE B - SKV OOSTAKKER B | Verbroederingslaan 1 9060 Zelzate | |
18:30 - 20:00
| Training | DA | | Terrein 2C | |
18:30 - 20:00
| Training | U11A | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U12A | | Terrein 2A | |
18:30 - 20:00
| Training | U12B | | Terrein 2C | |
18:30 - 20:00
| Oefenwedstrijd | U12B | SKV OOSTAKKER - KFC EENDR. BELZELE EVERGEM | SKV OOSTAKKER | |
18:45 - 20:00
| Training | U15B | | Terrein 1A | |
20:00
| Competitie | SJ | SK WICHELEN A - SKV OOSTAKKER B | Pijpoelstraat 16A 9260 Schellebelle | |
20:00 - 21:15
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:30
| Training | SJ | | Terrein 1A Kleedkamer 4+5 | |
|
donderdag 07-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U13A | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:45
| Training | U15C | | Terrein 2 | |
18:30 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | U17B | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:30
| Training | KS | | Terrein 1 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 2 Kleedkamer 6+7 | |
|
vrijdag 08-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
18:00 - 19:00
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
18:00 - 19:00
| Training | U10B | | Terrein 2B | |
18:00 - 19:00
| Training | U11A | | Terrein 1A | |
18:00 - 19:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
20:00
| Competitie | SB | SKV OOSTAKKER A - FC ROOIGEM | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
zaterdag 09-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
09:00
| Competitie | U13A | SKV OOSTAKKER A - JAGO ST.-A BERG A | S.K.V.O. Terrein 1A | |
09:15
| Competitie | U13B | SKV OOSTAKKER B - AVANTI STEKENE B | S.K.V.O. Terrein 1B | |
09:30
| Competitie | U7A | SKV OOSTAKKER A - FC DESTELBERGEN A | S.K.V.O. Terrein 2A | |
09:30
| Competitie | U8A | FC DAKNAM A - SKV OOSTAKKER A | Heilige Geestmolenstraat 42A 9160 Lokeren | |
09:30
| Competitie | U11A | KFC EVERGEM CENTER B - SKV OOSTAKKER A | Kapellestraat 77 9940 Evergem | |
10:00
| Competitie | U9B | SKV OOSTAKKER B - FC ASSENEDE B | S.K.V.O. Terrein 2B | |
10:30
| Competitie | U8B | KFC ST-KRUIS-W - SKV OOSTAKKER B | Barkstraat 13 9042 Sint-Kruis-Winkel | |
10:30
| Competitie | U9A | SKV OOSTAKKER A - VSV GENT A | S.K.V.O. Terrein 2C | |
10:30
| Competitie | U10B | KFC ST-KRUIS-W - SKV OOSTAKKER B | Barkstraat 13 9042 Sint-Kruis-Winkel | |
11:00
| Competitie | U12B | SKV OOSTAKKER B - FC ASSENEDE | S.K.V.O. Terrein 1A | |
11:15
| Competitie | U12A | SKV OOSTAKKER A - SK LOCHRISTI B | S.K.V.O. Terrein 1B | |
12:30
| Competitie | U11B | JAGO ST.-A BERG M - SKV OOSTAKKER B | Alfons Braeckmanlaan 2 9040 Sint-Amansberg | |
13:00
| Competitie | U10A | SKV OOSTAKKER A - KFC EKSAARDE | S.K.V.O. Terrein 1A | |
14:00
| Competitie | U17A | FCDKG BEERVELDE - SKV OOSTAKKER A | Zevestraat 3 9080 Beervelde | |
14:30
| Competitie | U15C | JAGO ST.-A BERG B - SKV OOSTAKKER C | Alfons Braeckmanlaan 2 9040 Sint-Amansberg | |
14:45
| Competitie | U15A | SKV OOSTAKKER A - KVC JONG LEDE B | S.K.V.O. Terrein 1 | |
16:30
| Competitie | U17B | SKV OOSTAKKER B - FC ASSENEDE B | S.K.V.O. Terrein 1 | |
19:30
| Competitie | SA | SKV OOSTAKKER - JV DE PINTE A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
zondag 10-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
11:15
| Competitie | U7B | SKL DOORSLAAR B - SKV OOSTAKKER B | Doorslaardorp 9160 Lokeren | |
|
maandag 11-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U15B | | Terrein 2 | |
18:45 - 19:45
| Training | U12A | | Terrein 1A | |
18:45 - 19:45
| Training | U12B | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:00
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:15
| Training | SJ | | Terrein 1B Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 1B Kleedkamer 6+7 | |
|
dinsdag 12-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
16:45 - 18:00
| Training | K10-13 | | Terrein 1A | |
16:45 - 18:00
| Training | K15-17 | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:45
| Training | U13A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15C | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:15
| Training | U17B | | Terrein 2 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
|
woensdag 13-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:00 - 18:00
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:00 - 18:30
| Training | U10B | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | SG | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:30
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | DA | | Terrein 2C | |
18:30 - 20:00
| Training | U11A | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U12A | | Terrein 2A | |
18:30 - 20:00
| Training | U12B | | Terrein 2C | |
18:45 - 20:00
| Training | U15B | | Terrein 1A | |
20:00
| Competitie | U17B | SKV OOSTAKKER B - KFC ST-KRUIS-W | S.K.V.O. Terrein 1 | |
20:00 - 21:30
| Training | SJ | | Terrein 1A Kleedkamer 4+5 | |
|
donderdag 14-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U13A | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:00 - 19:30
| Training | U17A | Training ipv woensdag | | |
18:30 - 19:45
| Training | U15C | | Terrein 2 | |
18:30 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
20:00 - 21:30
| Training | KS | | Terrein 1 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 2 Kleedkamer 6+7 | |
|
vrijdag 15-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
18:00 - 19:00
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
18:00 - 19:00
| Training | U10B | | Terrein 2B | |
18:00 - 19:00
| Training | U11A | | Terrein 1A | |
18:00 - 19:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
20:00
| Competitie | SJ | SKV OOSTAKKER B - KVVE MASSEMEN A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
zaterdag 16-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
09:00
| Competitie | U11A | SKV OOSTAKKER A - FC ROOIGEM | S.K.V.O. Terrein 1A | |
09:15
| Competitie | U10B | SKV OOSTAKKER B - EVERGEM 2020 A | S.K.V.O. Terrein 1B | |
09:15
| Competitie | U13A | FC DESTELBERGEN A - SKV OOSTAKKER A | Bergenmeersstraat 1 9070 Destelbergen | |
09:15
| Uitgesteld | U13B | SKV OOSTAKKER B - KVV ZELZATE C | - | |
09:30
| Competitie | U7B | SKV OOSTAKKER B - KFC MOERBEKE B | S.K.V.O. Terrein 2A | |
10:00
| Competitie | U8B | SKV OOSTAKKER B - EVERGEM 2020 C | S.K.V.O. Terrein | |
10:30
| Competitie | U8A | SKV OOSTAKKER A - KFCHO KALKEN C | S.K.V.O. Terrein 2C | |
10:30
| Competitie | U12B | KFC ST-KRUIS-W - SKV OOSTAKKER B | Barkstraat 13 9042 Sint-Kruis-Winkel | |
11:00
| Competitie | U11B | SKV OOSTAKKER B - FC DESTELBERGEN B | S.K.V.O. Terrein 1A | |
11:15
| Competitie | U10A | SKV OOSTAKKER A - RACING CLUB GENT D | S.K.V.O. Terrein 1B | |
12:00
| Competitie | U7A | SK LOCHRISTI B - SKV OOSTAKKER A | Meerdere Locaties Zie Website Club | |
12:30
| Competitie | U12A | FC SINT-NIKLAAS - SKV OOSTAKKER A | Watermolenstraat 114 9111 Belsele | |
12:45
| Competitie | U9A | FC DESTELBERGEN B - SKV OOSTAKKER A | Bergenmeersstraat 1 9070 Destelbergen | |
12:45
| Competitie | U15A | ERPE-MERE UNITED A - SKV OOSTAKKER A | Lindekouter 43 9420 Bambrugge | |
13:00
| Competitie | U9B | SKL DOORSLAAR C - SKV OOSTAKKER B | Doorslaardorp 9160 Lokeren | |
13:00
| Competitie | U15C | SKV OOSTAKKER C - KFC HEUSDEN SP A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
13:30
| Competitie | U17B | KFC ST-KRUIS-W - SKV OOSTAKKER B | Barkstraat 13 9042 Sint-Kruis-Winkel | |
14:30
| Competitie | SB | VV SP URSEL A - SKV OOSTAKKER A | Urselseweg 185a 9910 Ursel | |
14:45
| Competitie | U17A | SKV OOSTAKKER A - KFC HEUSDEN SP | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
zondag 17-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
15:00
| Competitie | SA | KFCHO KALKEN B - SKV OOSTAKKER | Kouterstraat 4A 9270 Kalken | |
|
maandag 18-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U15B | | Terrein 2 | |
18:45 - 19:45
| Training | U12A | | Terrein 1A | |
18:45 - 19:45
| Training | U12B | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:00
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:15
| Training | SJ | | Terrein 1B Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 1B Kleedkamer 6+7 | |
|
dinsdag 19-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
16:45 - 18:00
| Training | K10-13 | | Terrein 1A | |
16:45 - 18:00
| Training | K15-17 | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:45
| Training | U13A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
|
woensdag 20-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:00 - 18:00
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:00 - 18:30
| Training | U10B | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:30
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | U11A | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U12A | | Terrein 2A | |
18:30 - 20:00
| Training | U12B | | Terrein 2C | |
20:00 - 21:15
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:30
| Training | SJ | | Terrein 1A Kleedkamer 4+5 | |
|
donderdag 21-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U13A | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:45
| Training | U15C | | Terrein 2 | |
18:30 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | U17B | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:30
| Training | KS | | Terrein 1 | |
20:00 - 21:30
| Training | SA | | Terrein 1 Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | | Terrein 2 Kleedkamer 6+7 | |
|
vrijdag 22-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
18:00 - 19:00
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
18:00 - 19:00
| Training | U10B | | Terrein 2B | |
18:00 - 19:00
| Training | U11A | | Terrein 1A | |
18:00 - 19:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
20:00
| Competitie | SB | SKV OOSTAKKER A - KFCE BELZELE EVERGEM A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
zaterdag 23-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
09:00
| Competitie | U9A | KFC EENDR ZELE A - SKV OOSTAKKER A | Elststraat 41 9240 Zele | |
09:00
| Competitie | U11A | SKV OOSTAKKER A - KFCE BELZELE EVERGEM | S.K.V.O. Terrein 1A | |
09:15
| Competitie | U10B | SKV OOSTAKKER B - KFC EVERGEM CENTER B | S.K.V.O. Terrein 1B | |
09:30
| Competitie | U7B | SKV OOSTAKKER B - FC DAKNAM M | S.K.V.O. Terrein 2A | |
09:45
| Competitie | U13B | SKL DOORSLAAR C - SKV OOSTAKKER B | Doorslaardorp 9160 Lokeren | |
10:00
| Competitie | U8B | SKV OOSTAKKER B - SKL DOORSLAAR C | S.K.V.O. Terrein | |
10:00
| Competitie | U12A | KFC SP ST-GILLIS WAAS A - SKV OOSTAKKER A | Houtvoortstraat 24J 9170 Sint-Gillis-Waas | |
10:00
| Competitie | U12B | KFCE BELZELE EVERGEM - SKV OOSTAKKER B | Doornstraat 55C 9940 Evergem | |
10:00
| Uitgesteld | U15A | KFCHO KALKEN A - SKV OOSTAKKER A | - | |
10:30
| Competitie | U8A | SKV OOSTAKKER A - KVVE MASSEMEN B | S.K.V.O. Terrein 2C | |
10:40
| Competitie | U15B | SV WONDELGEM - SKV OOSTAKKER B | Botestraat 98/C 9032 Wondelgem | |
10:50
| Uitgesteld | U13A | FCT MELLE B - SKV OOSTAKKER A | - | |
11:00
| Competitie | U11B | SKV OOSTAKKER B - FC DRACUNA GENT | S.K.V.O. Terrein 1A | |
11:00
| Competitie | U17B | FC DAKNAM - SKV OOSTAKKER B | Heilige Geestmolenstraat 42A 9160 Lokeren | |
11:15
| Competitie | U10A | SKV OOSTAKKER A - KSCE MARIAKERKE B | S.K.V.O. Terrein 1B | |
12:45
| Competitie | U7A | KFC HEUSDEN SP A - SKV OOSTAKKER A | Steenakkerstraat 13 9070 Heusden | |
13:00
| Competitie | SJ | SK LOCHRISTI B - SKV OOSTAKKER B | Meerdere Locaties Zie Website Club | |
14:45
| Competitie | U17A | SKV OOSTAKKER A - VSV GENT | S.K.V.O. Terrein 1 | |
19:30
| Competitie | SA | SKV OOSTAKKER - KESA BOTTELARE A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
|
zondag 24-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
10:00
| Competitie | U9B | KVV ZELZATE C - SKV OOSTAKKER B | Verbroederingslaan 1 9060 Zelzate | |
|
maandag 25-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 19:45
| Training | U15B | | Terrein 2 | |
18:45 - 19:45
| Training | U12A | | Terrein 1A | |
18:45 - 19:45
| Training | U12B | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:00
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
20:00 - 21:15
| Training | SJ | | Terrein 1B Kleedkamer 4+5 | |
20:00 - 21:30
| Training | SB | Traint op dinsdag 26/03 om 20 uur. | Terrein 1B Kleedkamer 6+7 | |
|
dinsdag 26-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
16:45 - 18:00
| Training | K10-13 | | Terrein 1A | |
16:45 - 18:00
| Training | K15-17 | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
17:30 - 18:45
| Training | U13A | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:45
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:45 - 20:00
| Training | U15C | | Terrein 1B | |
19:45 - 21:15
| Training | U17B | | Terrein 2 | |
|
woensdag 27-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:00 - 18:00
| Training | U6 | | Terrein 2A | |
17:00 - 18:30
| Training | U10B | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U7A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U7B | | Terrein 1B | |
17:30 - 18:30
| Training | U10A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | DA | | Terrein 2C | |
18:30 - 20:00
| Training | U11A | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U12A | | Terrein 2A | |
18:30 - 20:00
| Training | U12B | | Terrein 2C | |
18:45 - 20:00
| Training | U15B | | Terrein 1A | |
20:00
| Competitie | SJ | FC SMETLEDE B - SKV OOSTAKKER B | Schildekensstraat 9340 Smetlede | |
20:00
| Competitie | U15A | SKV OOSTAKKER A - KFC HEIKANT ZELE A | S.K.V.O. Terrein 1 | |
20:00 - 21:15
| Training | U17A | | Terrein 1B | |
|
donderdag 28-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
17:30 - 18:30
| Training | U8A | | Terrein 2A | |
17:30 - 18:30
| Training | U9A | | Terrein 2B | |
17:30 - 18:30
| Training | U13A | | Terrein 1A | |
17:30 - 18:30
| Training | U13B | | Terrein 1B | |
18:30 - 20:00
| Training | U15A | | Terrein 1A | |
18:30 - 20:00
| Training | U17B | | Terrein 1B | |
19:00
| Competitie | U15B | JAGO ST.-A BERG A - SKV OOSTAKKER B | Alfons Braeckmanlaan 2 9040 Sint-Amansberg | |
20:00 - 21:30
| Training | KS | | Terrein 1 | |
|
vrijdag 29-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
18:00 - 19:00
| Training | U9B | | Terrein 2C | |
18:00 - 19:00
| Training | U10B | | Terrein 2B | |
18:00 - 19:00
| Training | U11A | | Terrein 1A | |
18:00 - 19:00
| Training | U11B | | Terrein 1B | |
18:30 - 19:30
| Training | U8B | | Terrein 2A | |
18:30 - 20:00
| Oefenwedstrijd | U11A | SKV OOSTAKKER - FC ROOIGEM | SKV OOSTAKKER | |
|
zaterdag 30-03-2024 | Ploeg | | Locatie | |
-
| Tornooi | U7A | Jeugdtornooi - K.V.V.E. MASSEMEN (6891) | Kapellekouter 9 9230 Massemen | |
-
| Tornooi | U7B | Jeugdtornooi - V.C. ZWIJNAARDE (4816) | Hondelee 1 B 9052 Zwijnaarde | |
-
| Tornooi | U9B | Jeugdtornooi - S.V. ZAFFELARE (7326) | Persijzerstraat 35A 9080 Zaffelare | |
-
| Tornooi | U15A | Jeugdtornooi - F.C. DESTELBERGEN (5358) | Bergenmeersstraat 1 9070 Destelbergen | |
Agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen. |
Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken. Thuiswedstrijden zijn met aangeduid. |