SKVO maandkalender

Kies een andere maand waarvoor je de agenda wenst te zien en/of filter verder op ploeg/evenement:

   

Vandaag zijn we donderdag 22-08-2019

donderdag 01-08-2019PloegLocatie
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:45OefenwedstrijdSASKV OOSTAKKER - S.K. LOCHRISTISKV OOSTAKKER
zaterdag 03-08-2019PloegLocatie
18:30BekerSAKVV LAARNE-KALKEN - SKV OOSTAKKER Leeweg 23
9270 Laarne
zondag 04-08-2019PloegLocatie
14:00 - 15:45OefenwedstrijdSB1VC ZWIJNAARDE - SKV OOSTAKKERVC ZWIJNAARDE
maandag 05-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7CTerrein 2B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 06-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 07-08-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7CTerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 19:30TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
19:30 - 20:30TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
donderdag 08-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:45OefenwedstrijdSASKV OOSTAKKER - K.V. CERCLE MELLESKV OOSTAKKER
vrijdag 09-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
zaterdag 10-08-2019PloegLocatie
-TornooiU8AZomertornooi - K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM (4272)Doornstraat 55C
9940 Evergem
11:00 - 13:00OefenwedstrijdU17ASKV OOSTAKKER - SC DIKKELVENNESKV OOSTAKKER
15:00 - 16:45OefenwedstrijdSAVK TIELRODE - SKV OOSTAKKERVK TIELRODE
zondag 11-08-2019PloegLocatie
10:15 - 12:00TrainingU15ABosloop + veldtrainingTerrein Bos van Lourdes - ingang Gent Zomert + Terrein 1B
maandag 12-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU7CTerrein 2B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 13-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
woensdag 14-08-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7CTerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 19:30TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
19:30 - 20:30TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
donderdag 15-08-2019PloegLocatie
17:00 - 18:45OefenwedstrijdSB1SKV OOSTAKKER - KVVE MassemenSKV OOSTAKKER
20:00 - 21:45OefenwedstrijdSASKV OOSTAKKER - K.F.C. HEUSDEN SPORTSKV OOSTAKKER
vrijdag 16-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
zaterdag 17-08-2019PloegLocatie
-TornooiU12AZomertornooi - Dynamo BeerveldeZevestraat 3
9080 Lochristi
11:00 - 13:00OefenwedstrijdU17ASKV OOSTAKKER - SL LOCHRISTISKV OOSTAKKER
zondag 18-08-2019PloegLocatie
-TornooiU8AZomertornooi - FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE (8523)Zevestraat 3
9080 Lochristi
10:00 - 11:30TrainingSATerrein 2ABC
Kleedkamer 1
10:00 - 11:45OefenwedstrijdSCSKV OOSTAKKER - DKW EVERGEMSKV OOSTAKKER
14:00 - 15:45OefenwedstrijdU21SKV OOSTAKKER - SINT KRUIS WINKELSKV OOSTAKKER
maandag 19-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU7CTerrein 2B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 20-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 21-08-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7CTerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:30 - 21:15OefenwedstrijdSASKV OOSTAKKER - V.S.V. GENTSKV OOSTAKKER
donderdag 22-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSC
vrijdag 23-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
zaterdag 24-08-2019PloegLocatie
09:30 - 11:30OefenwedstrijdU11ASV WONDELGEM - SKV OOSTAKKER ASV WONDELGEM
15:00 - 16:45OefenwedstrijdSB1SKV OOSTAKKER - KVV ZOMERGEMSKV OOSTAKKER
zondag 25-08-2019PloegLocatie
10:00 - 11:45OefenwedstrijdSCSKV OOSTAKKER - EENDR. MOORTSELESKV OOSTAKKER
16:30 - 18:15OefenwedstrijdSASKV OOSTAKKER - FCE MOORTSELESKV OOSTAKKER
maandag 26-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
17:30 - 18:45TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU7CTerrein 2B
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:45 - 20:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 3
19:45 - 21:15TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:15TrainingU17BTerrein 1A
Kleedkamer 1
dinsdag 27-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10BTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
20:00 - 21:00TrainingK21-STerrein 2C
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 28-08-2019PloegLocatie
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 1B
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7CTerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2C
Kleedkamer 4
16:30 - 18:00TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
17:45 - 18:45TrainingK10-13Terrein 2A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 3
19:00 - 20:15TrainingK15-17Terrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 1
20:00OefenwedstrijdU17BSK VINDERHOUTE - SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE
donderdag 29-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 1A Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU9ATerrein 2A
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU9CTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 18:45TrainingU17CTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU13BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 1
18:30 - 20:00TrainingU21Terrein 1A
Kleedkamer 4
18:45 - 20:00TrainingU17ATerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1A
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSB1Terrein 1B
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingSB2Terrein 2AB
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
vrijdag 30-08-2019PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
20:00CompetitieSB2SKV OOSTAKKER B - SPORTKRING KEMZEKE S.K.V.O.
Terrein
zaterdag 31-08-2019PloegLocatie
09:00CompetitieU10ASKV OOSTAKKER A - SV WONDELGEM S.K.V.O.
Terrein
09:00CompetitieU12BSV WONDELGEM - SKV OOSTAKKER BBotestraat 98/C
9032 Wondelgem
09:00CompetitieU13BSV WONDELGEM - SKV OOSTAKKER BBotestraat 98/C
9032 Wondelgem
09:15CompetitieU11ASKV OOSTAKKER A - KVC JONG LEDE CS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU11BKVVHT ZWIJNAARDE - SKV OOSTAKKER BMuilaardstraat 85
9000 Gent
09:30CompetitieU8ASKV OOSTAKKER A - FC DAKNAM AS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU8BSKV OOSTAKKER B - KVV ST.-DENIJS SP. BS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU9AFC DAKNAM A - SKV OOSTAKKER AHeilige Geestmolenstraat 42A
9160 Lokeren
09:45CompetitieU7CSKV OOSTAKKER C - RFC WETTEREN AS.K.V.O.
Terrein
11:00CompetitieU12ASKV OOSTAKKER A - KVV ST.-DENIJS SP. BS.K.V.O.
Terrein
11:00CompetitieU9BSV WONDELGEM B - SKV OOSTAKKER BBotestraat 98/C
9032 Wondelgem
11:15CompetitieU13ASKV OOSTAKKER A - FC POESELE BS.K.V.O.
Terrein
11:30CompetitieU7ASKV OOSTAKKER A - SV ZAFFELARE BS.K.V.O.
Terrein
11:30CompetitieU7BSKV OOSTAKKER B - KVVK BASSEVELDE S.K.V.O.
Terrein
13:00CompetitieU15CSKV OOSTAKKER C - KFC HEUSDEN SP. AS.K.V.O.
Terrein
14:00CompetitieU10BERTVELDE UNITED - SKV OOSTAKKER BKroonstraat 3
9940 Ertvelde
14:00CompetitieU15BKVE DRONGEN C - SKV OOSTAKKER BSint Gerolfstraat 16
9031 Drongen
14:15CompetitieU17CKVV LAARNE-KALKEN B - SKV OOSTAKKER CLeeweg 23
9270 Laarne
14:15CompetitieU21KLUISBERGEN SP. - SKV OOSTAKKER Parklaan 17a
9690 Kluisbergen
14:30CompetitieU17AKFC MOERBEKE A - SKV OOSTAKKER AMoerhofstraat 18
9180 Moerbeke-Waas
14:45CompetitieU15ASKV OOSTAKKER A - FC KLEIT S.K.V.O.
Terrein
15:30CompetitieSB1FC ROOIGEM - SKV OOSTAKKER APapiermolenstraat 1
9000 Gent
16:30CompetitieU17BSKV OOSTAKKER B - VSV GENT S.K.V.O.
Terrein
19:00CompetitieSAST. MUIDE GENT - SKV OOSTAKKER Galvestonstraat 37
9000 Gent


Deze agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken.

Thuiswedstrijden zijn met aangeduid.




Locaties terreinen SKVO

Laatste SKVO nieuwsberichten

Innige deelneming
Nieuwe competitiekalender 2019-2020 beschikbaar
Nationale finale Jeugdcup U15 - verplaatsing met bus
SKVO huishoudelijk reglement is aangepast
Finale Jeugdcup U15 - busverplaatsing - praktische afspraken

Belangrijke info

Wegbeschrijvingen naar onze terreinen
Activiteiten van onze club
Onze jeugd pagina's
Afgelastingen competitie KBVB
Onze sponsors 2019-2020
Privacy & gegevensbescherming

Contacteer ons

SKVO contactformulier

SKV Oostakker
Sint-Jozefstraat 13
9041 Oostakker

Website powered by Rack66
© SKV Oostakker 2010-2019