SKVO maandkalender

Kies een andere maand waarvoor je de agenda wenst te zien en/of filter verder op ploeg/evenement:

   

Vandaag zijn we dinsdag 16-10-2018

maandag 01-10-2018PloegLocatie
-Vergadering-1e demotraining looptechniek en coordinatietraining (Elk Talent Telt)Terrein KVV Sint Denijs
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
19:00 - 20:30TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 2
dinsdag 02-10-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 03-10-2018PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 1
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 04-10-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 05-10-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU13BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:15CompetitieU10BSK.OOSTAKKER B - JAGO ST.AŽBERG BS.K.V.O.
Terrein
18:15 - 19:45TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieU21SK.OOSTAKKER - FC.GERDA WAASLAND ST.NIKLAAS S.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 06-10-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU8ASK.OOSTAKKER A - SLEIDINGE AS.K.V.O.
Terrein 2B
09:15CompetitieU10ASK.OOSTAKKER A - C.MELLE BS.K.V.O.
Terrein 1A
09:30CompetitieU7AK.SC.LOKEREN O. VL. B - SK.OOSTAKKER ADaknamstraat 91
9160 LOKEREN
10:00CompetitieU12ASK.OOSTAKKER A - DAKNAM BS.K.V.O.
Terrein 1B
11:00CompetitieU12BERTVELDE UNITED - SK.OOSTAKKER BKroonstraat 3
9940 Ertvelde
11:00CompetitieU17BHEUSDEN - SK.OOSTAKKER BSteenakkerstraat 13
9070 Heusden
11:00CompetitieU8BSKV.OVERMERE - SK.OOSTAKKER BBaron Thibautstraat 38b
9290 Overmere
11:15CompetitieU13ASP.WAASMUNSTER B - SK.OOSTAKKER A
11:15CompetitieU13BSK.OOSTAKKER B - SOTTEGEM CS.K.V.O.
Terrein 1A
11:15CompetitieU9BHEUSDEN B - SK.OOSTAKKER BSteenakkerstraat 13
9070 Heusden
12:30CompetitieU11BJAGO ST.AŽBERG B - SK.OOSTAKKER BAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
12:45CompetitieU9ASK.OOSTAKKER A - C.MELLE BS.K.V.O.
Terrein 2A
13:00CompetitieU15CEDEBOYS - SK.OOSTAKKER CVeldakkerwegel 38
9230 WETTEREN
13:00CompetitieU15DSK.OOSTAKKER D - JAGO ST.AŽBERG AS.K.V.O.
Terrein 1
13:30CompetitieSBVS.DESTELBERGEN - SK.OOSTAKKER AKerkham
9070 Destelbergen
14:00CompetitieU15BST.DENIJS B - SK.OOSTAKKER BKleinkouterken 13
9051 Sint-Denijs-Westrem
14:45CompetitieU15ASK.OOSTAKKER A - ST.DENIJS AS.K.V.O.
Terrein 1
16:30CompetitieU17ASK.OOSTAKKER A - ST.DENIJS AS.K.V.O.
Terrein 1
20:00CompetitieSASK.OOSTAKKER - VS.DESTELBERGEN S.K.V.O.
Terrein 1
zondag 07-10-2018PloegLocatie
10:00CompetitieSCT.MELLE B - SK.OOSTAKKER BVaringstraat 1E
9090 Melle
10:15CompetitieU7BK.FC.SPARTA PETEGEM B - SK.OOSTAKKER BGavere Steenweg 240
9800 Petegem
maandag 08-10-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
19:00 - 20:30TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 2
dinsdag 09-10-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 10-10-2018PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 1
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
19:00 - 21:30EvenementU15AWedstrijd tegen U17Terrein Skv
19:30 - 21:15OefenwedstrijdU17BSKVO - SKVO U15Terrein SKVO
donderdag 11-10-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 12-10-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU13BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:15 - 19:45TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieSBSK.OOSTAKKER A - URSEL BS.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 13-10-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU7BSK.OOSTAKKER B - FCDKG.BEERVELDE S.K.V.O.
Terrein 2A
09:00CompetitieU8BSK.OOSTAKKER B - HO.KALKEN CS.K.V.O.
Terrein 2B
09:15CompetitieU10BSK.OOSTAKKER B - SKL.DOORSLAAR BS.K.V.O.
Terrein 1A
09:30CompetitieU11AASSENEDE A - SK.OOSTAKKER AKloosterstraat
9960 Assenede
09:30CompetitieU8AJAGO ST.AŽBERG A - SK.OOSTAKKER AAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
09:30CompetitieU9AJAGO ST.AŽBERG B - SK.OOSTAKKER AAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
10:00CompetitieU12BSK.OOSTAKKER B - BELZELE S.K.V.O.
Terrein 1B
10:00CompetitieU7ASKL.DOORSLAAR B - SK.OOSTAKKER ADoorslaardorp
9160 Lokeren
11:15CompetitieU13ASK.OOSTAKKER A - VSV.GENT S.K.V.O.
Terrein 1A
11:30CompetitieU10ALAARNE-KALKEN B - SK.OOSTAKKER ALeeweg 23
9270 Laarne
12:30CompetitieU12AJAGO ST.AŽBERG A - SK.OOSTAKKER AAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
12:30CompetitieU13BMUNKZWALM B - SK.OOSTAKKER BRekegemstraat 19/1
9630 Munkzwalm
12:45CompetitieU9BSK.OOSTAKKER B - FC.ROOIGEM S.K.V.O.
Terrein 2A
13:00CompetitieU15CSK.OOSTAKKER C - HO.KALKEN S.K.V.O.
Terrein 1
13:00CompetitieU21FCDKG.BEERVELDE - SK.OOSTAKKER Zevestraat 3
9080 Beervelde
14:45CompetitieU15BSK.OOSTAKKER B - LATEM S.K.V.O.
Terrein 1
15:30CompetitieU17ADKW.EVERGEM - SK.OOSTAKKER AVerschillende Locaties
Zie Website Club
16:30CompetitieU17BSK.OOSTAKKER B - JAGO ST.AŽBERG S.K.V.O.
Terrein 1
19:00CompetitieSAST.MUIDE GENT B - SK.OOSTAKKER Galvestonstraat 37
9000 Gent
19:30CompetitieSCSK.OOSTAKKER B - KLINGE BS.K.V.O.
Terrein 1
maandag 15-10-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
19:00 - 20:30TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 2
dinsdag 16-10-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 17-10-2018PloegLocatie
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 1
18:00BekerwedstrijdU13ARANGERS OPDORP - SKV OOSTAKKERDamstraat
9255 Opdorp
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
donderdag 18-10-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU10ATerrein 1B
Kleedkamer 1
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 19-10-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU13BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:15 - 19:45TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieU21SK.OOSTAKKER - LAARNE-KALKEN S.K.V.O.
Terrein
zaterdag 20-10-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU12BFC.ROOIGEM - SK.OOSTAKKER BPapiermolenstraat 1
9000 Gent
09:00CompetitieU7ASK.OOSTAKKER A - SK.LOCHRISTI BS.K.V.O.
Terrein
09:00CompetitieU8ASK.OOSTAKKER A - EXC.MARIAKERKE AS.K.V.O.
Terrein
09:15CompetitieU10ASK.OOSTAKKER A - FC.ROOIGEM S.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU10BST.KRUIS-W. - SK.OOSTAKKER BBokstraat 4
9042 St-Kruis-Winkel
09:30CompetitieU13AST.MUIDE GENT - SK.OOSTAKKER AGalvestonstraat 37
9000 Gent
09:30CompetitieU9BK.FC.MERELBEKE C - SK.OOSTAKKER BSportstraat
9820 Merelbeke
10:00CompetitieU12ASK.OOSTAKKER A - ST.MUIDE GENT S.K.V.O.
Terrein
10:15CompetitieU11BKFC.EVERGEM C. B - SK.OOSTAKKER BKapellestraat 77
9940 Evergem
11:00CompetitieU7BFC.DESTELBERGEN A - SK.OOSTAKKER BBergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
11:15CompetitieU13BSK.OOSTAKKER B - MICHELBEKE S.K.V.O.
Terrein
11:15CompetitieU8BSMETLEDE - SK.OOSTAKKER BSchildekensstraat
9340 Smetlede
11:30CompetitieU15BHT.ZWIJNAARDE A - SK.OOSTAKKER BMuilaardstraat 85
9000 Gent
11:30CompetitieU15CRFC.WETTEREN B - SK.OOSTAKKER CMassemsesteenweg 56A
9230 Wetteren
12:45CompetitieU9ASK.OOSTAKKER A - T.MELLE AS.K.V.O.
Terrein
13:00CompetitieSBDKW.EVERGEM B - SK.OOSTAKKER AVerschillende Locaties
Zie Website Club
13:00CompetitieU15DSK.OOSTAKKER D - SK.LOCHRISTI CS.K.V.O.
Terrein
14:45CompetitieU15ASK.OOSTAKKER A - EXC.MARIAKERKE BS.K.V.O.
Terrein
16:30CompetitieU17ASK.OOSTAKKER A - EXC.MARIAKERKE BS.K.V.O.
Terrein
17:00CompetitieU17BK.FC.MERELBEKE B - SK.OOSTAKKER BSportstraat
9820 Merelbeke
zondag 21-10-2018PloegLocatie
10:00CompetitieSCJAGO ST.AŽBERG B - SK.OOSTAKKER BAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
maandag 22-10-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00Vergadering-Vorming : positief coaching (Elk Talet Telt)Terrein Ghelamco arena
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
19:00 - 20:30TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 2
dinsdag 23-10-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 24-10-2018PloegLocatie
13:30 - 15:00TrainingU13AUitzonderlijk om 13.30-15.00 uur ipv 15.00-16.30Terrein 1A
Kleedkamer 1
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 1
18:00BekerwedstrijdU10AVW GIJZENZELE OOSTERZELE - SKV OOSTAKKERHogeveld
9860 Oosterzele
18:00BekerwedstrijdU8AFCD BEERVELDE - SKV OOSTAKKERZevestraat 3
9080 Beervelde
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1
19:30BekerwedstrijdU15ASKV OOSTAKKER - VCE DEFTINGES.K.V.O.
Terrein
donderdag 25-10-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU12ATerrein 1A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2B
Kleedkamer 1
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 3
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 4
19:30 - 21:00TrainingSCTerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
vrijdag 26-10-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:15 - 18:15TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU13BTerrein 1A
Kleedkamer 2
18:00 - 19:00TrainingU13ATerrein 2C
Kleedkamer 3
18:15 - 19:45TrainingU11BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:30TrainingU10BTerrein 2A
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2B
Kleedkamer 3
20:00CompetitieSBSK.OOSTAKKER A - BELZELE BS.K.V.O.
Terrein
zaterdag 27-10-2018PloegLocatie
09:00CompetitieU7BSK.OOSTAKKER B - HEUSDEN AS.K.V.O.
Terrein
09:00CompetitieU8BSK.OOSTAKKER B - ST.DENIJS BS.K.V.O.
Terrein
09:15CompetitieU10BSK.OOSTAKKER B - FC.DESTELBERGEN BS.K.V.O.
Terrein
09:30CompetitieU7AJAGO ST.AŽBERG A - SK.OOSTAKKER AAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
09:30CompetitieU9AZAFFELARE A - SK.OOSTAKKER APersijzerstraat 35A
9080 Zaffelare
10:00CompetitieU12BSK.OOSTAKKER B - SV.WONDELGEM S.K.V.O.
Terrein
10:30CompetitieU10AHO.KALKEN A - SK.OOSTAKKER AKouterstraat
9270 Kalken
11:00CompetitieU12AFC.DESTELBERGEN B - SK.OOSTAKKER ABergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
11:00CompetitieU8AWACHTEBEKE - SK.OOSTAKKER AStationsstraat 193
9185 Wachtebeke
11:15CompetitieU11AZAFFELARE A - SK.OOSTAKKER APersijzerstraat 35A
9080 Zaffelare
11:15CompetitieU13ASK.OOSTAKKER A - ST.DENIJS BS.K.V.O.
Terrein
12:30CompetitieU15AOOIDONCK LEERNE A - SK.OOSTAKKER AOoidonckdreef
9800 Bachte-Maria-Leerne
12:45CompetitieU9BSK.OOSTAKKER B - K.AA.GENT DS.K.V.O.
Terrein
13:00CompetitieU15CSK.OOSTAKKER C - C.MELLE AS.K.V.O.
Terrein
14:45CompetitieU15BSK.OOSTAKKER B - C.MELLE BS.K.V.O.
Terrein
15:15CompetitieU15DZAFFELARE B - SK.OOSTAKKER DPersijzerstraat 35A
9080 Zaffelare
15:30CompetitieU21BAZEL - SK.OOSTAKKER Patrijzenweg
9150 Bazel
16:30CompetitieU17BSK.OOSTAKKER B - MASSEMEN S.K.V.O.
Terrein
19:00CompetitieSAZAFFELARE B - SK.OOSTAKKER Persijzerstraat 35A
9080 Zaffelare
zondag 28-10-2018PloegLocatie
10:00CompetitieSCSK.OOSTAKKER B - FCDKG.BEERVELDE BS.K.V.O.
Terrein
10:00CompetitieU13BK.FC.MERELBEKE C - SK.OOSTAKKER BSportstraat
9820 Merelbeke
10:30CompetitieU17AVSV.GENT - SK.OOSTAKKER ABoer Janssensstraat 15
9050 Gentbrugge
maandag 29-10-2018PloegLocatie
17:15 - 18:15TrainingU7ATerrein 2B
Kleedkamer 4
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2C
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU10ATerrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1B
Kleedkamer 2
18:15 - 19:15TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU11ATerrein 2C
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1A
Kleedkamer 1
19:00 - 20:30TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 2
dinsdag 30-10-2018PloegLocatie
17:30 - 18:30TrainingU8ATerrein 2A
Kleedkamer 1
17:30 - 19:00TrainingU12ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:00 - 19:30TrainingU12BTerrein 2C
Kleedkamer 2
18:30 - 20:00TrainingU17ATerrein 1A
Kleedkamer 4
18:30 - 20:00TrainingU17BTerrein 1B
Kleedkamer 3
20:00 - 21:30TrainingK17-SATerrein 2C
Kleedkamer 4
20:00 - 21:30TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 1
20:00 - 21:30TrainingSBTerrein 1
Kleedkamer 2
20:00 - 21:30TrainingU21Terrein 2AB
Kleedkamer 3
woensdag 31-10-2018PloegLocatie
15:00 - 16:30TrainingU13ATerrein 1A
Kleedkamer 1
16:00 - 17:30TrainingU10BTerrein 1B
Kleedkamer 4
16:30 - 17:30TrainingU7ATerrein 2A
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU7BTerrein 2C
Kleedkamer 2
16:30 - 17:30TrainingU8BTerrein 2B
Kleedkamer 3
17:30 - 18:30TrainingU11BTerrein 2B
Kleedkamer 2
17:30 - 18:30TrainingU6Terrein 2A
Kleedkamer 2
17:30 - 19:00TrainingU13BTerrein 2C
Kleedkamer 3
17:30 - 19:00TrainingU15BTerrein 1A
Kleedkamer 4
17:30 - 19:00TrainingU15DTerrein 1B
Kleedkamer 1
18:30 - 19:30TrainingU9ATerrein 2B
Kleedkamer 2
18:30 - 19:45TrainingU9BTerrein 2A
Kleedkamer 2
19:00 - 20:30TrainingDATerrein 2C
Kleedkamer 3
19:00 - 20:30TrainingU15ATerrein 1A
Kleedkamer 4
19:00 - 20:30TrainingU15CTerrein 1B
Kleedkamer 1


Deze agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken.

Thuiswedstrijden zijn met aangeduid.




Locaties terreinen SKVO

Laatste SKVO nieuwsberichten

SKVO presentatie onderbouw
Onze club viert feest!
Nieuwsbrief SKV Oostakker seizoen 2018-2019
Start van het nieuwe seizoen op SKVO
Extra dag voor complete inschrijving

Belangrijke info

Wegbeschrijvingen naar onze terreinen
Activiteiten van onze club
Onze jeugd pagina's
Afgelastingen competitie KBVB
Onze sponsors 2018-2019
Privacy & gegevensbescherming

Contacteer ons

SKVO contactformulier

SKV Oostakker
Sint-Jozefstraat 13
9041 Oostakker

Website powered by Rack66
© SKV Oostakker 2010-2018