JEUGD - U21B - Jongbeloften

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
BULTIAUW Steven
VAN DEN BOSSCHE Ludo

Afgevaardigde :
VAN NUFFEL Koen

Trainingsdag 1 :
dinsdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 1

Trainingsdag 2 :
donderdag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 4+5

Competitie :
U21 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G21D (niveau: )
Reeks 2: 2G21D (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


BULTIAUW Jarne
BUYSSE Emiel
CHETITI Melek
CLAEYS Tobias
CLARACQ Rubens
CREMERS Mathijs
DE BAETS Milan
DE BRUIJCKERE Jens
DE CLERCQ Bent
GOESSAERT PROVé Tiemen
VAN DE REVIERE Yolan
VAN DE VELDE Robbe
VAN DEN BOSSCHE Jarne
VAN DEN BROECKE Anthony
VAN NUFFEL Stef
VEYS August

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


225S.V. SOTTEGEM
WebsiteLocatie
3246VC NOKERE-KRUISHOUTEM
WebsiteLocatie
3821K.F.C. SPARTA PETEGEM
WebsiteLocatie
4022KVV SCHELDE SERSKAMP-SCHELLEB.
WebsiteLocatie
6796E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7180S.K. BELLEM
WebsiteLocatie
7589F.C. KLEIT MALDEGEM
WebsiteLocatie
8725V.C. EENDRACHT HOUTEM
WebsiteLocatie
8988V.V. VOLKEGEM
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
Locatie
Gepubliceerd op 12-05-2022

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


wo 08/09/202119:30KVVS SERSK-SCHELLEBELLE SKV OOSTAKKERReeks G21D
za 11/09/202116:30SKV OOSTAKKERSV SOTTEGEM BReeks G21D
vr 17/09/202120:00KVVE MASSEMEN SKV OOSTAKKERReeks G21D
za 25/09/202114:45SKV OOSTAKKERVV VOLKEGEM Reeks G21D
za 02/10/202113:00KFC SPARTA PETEGEM SKV OOSTAKKERReeks G21D
za 09/10/202116:30SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE Reeks G21D
wo 27/10/202119:30SV SOTTEGEM BSKV OOSTAKKERReeks G21D
za 06/11/202116:30SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN Reeks G21D
vr 12/11/202119:30VV VOLKEGEM SKV OOSTAKKERReeks G21D
za 20/11/202116:30SKV OOSTAKKERKFC SPARTA PETEGEM Reeks G21D
di 23/11/202118:30SKV OOSTAKKERKVVS SERSK-SCHELLEBELLE Reeks G21D
za 27/11/202118:30KESA BOTTELARE SKV OOSTAKKERReeks G21D
za 08/01/202214:30VC NOKERE-KRUISHOUTEM SKV OOSTAKKERReeks 2G21D
za 15/01/202216:30SKV OOSTAKKERFC KLEIT Reeks 2G21D
za 05/02/202216:00VCE HOUTEM SKV OOSTAKKERReeks 2G21D
za 12/02/202214:30SK VINDERHOUTE SKV OOSTAKKERReeks 2G21DAMC
wo 16/02/202219:30SK BELLEM SKV OOSTAKKERReeks 2G21DPP
za 19/02/202216:30SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE Reeks 2G21DAMC
za 12/03/202213:00FC KLEIT SKV OOSTAKKERReeks 2G21D
za 19/03/202216:30SKV OOSTAKKERSK BELLEM Reeks 2G21D
wo 23/03/202220:00SKV OOSTAKKERVC NOKERE-KRUISHOUTEM Reeks 2G21D
za 09/04/202216:30SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE Reeks 2G21DAMC
ma 11/04/202219:30SKV OOSTAKKERVCE HOUTEM Reeks 2G21D
za 23/04/202218:30KESA BOTTELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G21DAMC
Gepubliceerd op 12-05-2022
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC