SENIOREN - SC - Zondagsreserven

SEIZOEN 2021-2022


Trainer :
STEVENS Tijl
THEUNINCK Sebastien

Afgevaardigde :
BONHEURE Jean-Claude

Trainingsdag 1 :
donderdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 2C
Kleedkamer 1

Competitie :
Reserven C Oost-Vlaanderen (Zondagsreserven)
Reeks R3D

Thuiswedstrijd :
zondag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

FCT Melle B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zondag 31/10/2021
om 10:30 uur

SKV OOSTAKKER (SC)

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2021-2022


ALGOET Jonas
BEYEN Matthias
BRACKE Joeri
DE BAETS Gert
DE BOCK Christophe
DE LA RIVIERE Enzo
DE LATHOUWER Arne
DEWOLF Wesley
GELDOLF Robin
GHALBZOURI Nourdin
JANSSENS Brecht
MAESSCHALCK Jordy
MEESEN Emerson
PARMENTIER Sander
PARMENTIER Wouter
STANDAERT Mathias
STEVENS Tijl
VAN DE VELDE Bram
VAN DEN BOSSCHE Martial
VAN LANDEGHEM Robin
VAN LOO Nico
VAN WAES Joey

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2021-2022


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
3693KVV WS SOMBEKE
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
4211K.S.K. KLINGE
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
4949KVV LAARNE-KALKEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
6258K.F.C. HERLEVING SINAAI
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7330F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 24-10-2021

KALENDER SEIZOEN 2021-2022


zo 05/09/202110:00SKV OOSTAKKERKSK KLINGE BReeks R3D4 - 1
zo 12/09/202110:00FC ASSENEDE CSKV OOSTAKKERReeks R3DAMC
zo 19/09/202110:00SKV OOSTAKKERKFC EKSAARDE DReeks R3D4 - 4
zo 03/10/202110:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI DReeks R3D7 - 4
zo 10/10/202110:00KVVWS SOMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks R3DPP
zo 17/10/202110:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks R3D4 - 1
zo 24/10/202110:00SKV OOSTAKKERKFCH SINAAI BReeks R3D
zo 31/10/202110:30FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 07/11/202110:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE CReeks R3DAMC
zo 14/11/202110:00SV ZAFFELARE BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 21/11/202110:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG CReeks R3D
zo 28/11/202110:00FCSKV OVERMERE CSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 05/12/202110:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI CReeks R3D
zo 12/12/202110:00KVV LAARNE-KALKEN CSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 19/12/202110:00KSK KLINGE BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 16/01/202210:00SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE CReeks R3DAMC
zo 23/01/202210:00KFC EKSAARDE DSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 06/02/202210:00SK LOCHRISTI DSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 13/02/202210:00SKV OOSTAKKERKVVWS SOMBEKE BReeks R3D
zo 20/02/202210:00KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 06/03/202210:00KFCH SINAAI BSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 13/03/202210:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks R3D
zo 20/03/202210:00FCDKG BEERVELDE CSKV OOSTAKKERReeks R3DAMC
zo 27/03/202210:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE BReeks R3D
zo 03/04/202210:00JAGO ST.-A BERG CSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 10/04/202210:00SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE CReeks R3D
zo 24/04/202210:00SK LOCHRISTI CSKV OOSTAKKERReeks R3D
zo 01/05/202210:00SKV OOSTAKKERKVV LAARNE-KALKEN CReeks R3D
Gepubliceerd op 24-10-2021
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC